Tytuł Microsoft Gold Certified Partner dla IT Vision.

Szanowni Państwo. Miło nam poinformować, iż firma IT Vision otrzymała status Microsoft Gold Certified Partner.

To najwyższy status w sieci partnerskiej Microsoft, którym poszczycić się mogą tylko najlepsze firmy sektora informatycznego.

Partnerzy z grona Gold Certified Partner wykazują się najwyższym poziomem wiedzy i doświadczenia w zakresie technologii Microsoft, mają możliwość budowania najściślejszych relacji z Microsoft oraz posiadają dostęp do unikalnego wsparcia serwisowego oraz narzędzi Producenta.

Firma IT Vision potwierdziła również swoje kompetencje uzyskując dodatkowe tytuły kompetencyjne Microsoft w zakresie:

 • Microsoft Business Solutions Competency
 • Networking Infrastructure Solutions Competency
 • Business Process and Integration Solutions Competency
 • Data Management Solutions Competency
 • Small Business Specialist
 • Information Worker Competency
 • Licensing Solutions Competency

Microsoft Business Solutions Competency – kompetencja dedykowana dla firm specjalizujących się we wdrażaniu zintegrowanych systemów do zarządzania ERP I CRM z linii Microsoft Business Solutions (np. Dynamics-NAV, Dynamics-CRM).

Networking Infrastructure Solutions Competency– w grupie posiadających kompetencję Networking Infrastructure Solutions znajdują się firmy zajmujące się implementowaniem rozwiązań technicznych, opartych na serwerowych systemach operacyjnych Microsoft Windows Server 2000 lub Windows Server 2003, albo na Microsoft Small Business Server 2000 lub Small Business Server 2003.

Business Process and Integration Solutions Competency – Ta kompetencja przeznaczona jest dla firm implementujących i wdrażających portale do obsługi handlu elektronicznego oraz rozwiązania procesów biznesowych:

 • integracja aplikacji korporacyjnych (EAI),
 • zarządzanie procesami biznesowymi (BPM),
 • zarządzanie prawami cyfrowymi (DRM),
 • rozwiązania ekstranetowe i hostingowe,
 • tworzenie aplikacji internetowych i portali,
 • internetowe rozwiązania przepływu zadań i orkiestracji

Data Management Solutions Competency – przeznaczona jest dla firm dostarczających rozwiązania, które swoim zakresem obejmują między innymi:

 • hurtownie danych,
 • inteligencję biznesową,
 • analizę danych OLAP,
 • wspomaganie procesów podejmowania decyzji,
 • platformę Microsoft SQL Server

Small Business Specialist – Wyróżnienie Small Business Specialist przeznaczone jest dla partnerów zajmujących się tworzeniem, wdrażaniem i dostosowywaniem rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw z wykorzystaniem technologii Microsoft.

Licensing Solutions Competency – to wyróżnienie dla firm, które specjalizują się w dostarczaniu klientom rozwiązań licencyjnych i rozwiązań zarządzania licencjami na oprogramowanie. Partnerzy Microsoft posiadający tę kompetencję dysponują odpowiednią wiedzą i umiejętnościami, by pomóc klientom w nabywaniu licencji, zarządzaniu nimi i planowaniu kolejnych zakupów.


IT Vision specjalizuje się w projektowaniu i wdrożeniach oprogramowania dla firm, zintegrowanych systemów do zarządzania klasy ERP (Microsoft, SAP, COMARCH), systemów klasy business intelligence oraz rozwiązań CRM.

Nasi Konsultanci posiadają doświadczenia wdrożeniowe uzyskane w trakcie realizacji wielu projektów, ze szczególnym uwzględnieniem finansów i księgowości, controllingu, gospodarki magazynowej, dystrybucji oraz produkcji, zarówno dla kilku jak i ponad stu stanowisk pracy(największy Klient– branża budowlana, produkcja, zatrudnienie 500 osób). Zespół developerski i programistyczny jest w stanie rozwijać funkcjonalność systemów na potrzeby Klienta.

Możemy także zaoferować profesjonalne wsparcie specjalistów– praktyków z zakresu podatków, księgowości, kadr i płac. W procesie wdrożenia mogą brać będą udział konsultanci będący specjalistami w zakresie księgowości i finansów z wieloletnim stażem głównego księgowego w dużych firmach, posiadający Licencje Ministerstwa Finansów, jak również osoby specjalizujące się w tematyce kadrowo-płacowej czy controllingowej.

Pracujący dla nas specjaliści wielu dziedzin (nie tylko informatycznych), zapewniają nam możliwość realizacji przedsięwzięć daleko wykraczających poza możliwości większości działających na rynku firm wdrożeniowych.

Dowiedz się więcej. Skontaktuj się z nami dzisiaj>>

Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved