FOODVISION – nowość w ofercie systemów zarządzania na polskim rynku. Branżowe, specjalizowane rozwiązanie dla sektora spożywczego.

IT Vision wprowadza na polski rynek nową aplikację biznesową, dedykowaną specjalnie dla przemysłu spożywczego.

Ta decyzja jest częścią strategii firmy, która polega na wspieraniu wertykalnych rozwiązań dla poszczególnych sektorów gospodarki.

Spółka podpisała z niemiecką firmą MODUS Consult AG umowę, której przedmiotem jest sprzedaż w Polsce branżowego rozwiązaniaFOODVISION dla przemysłu spożywczego.

Aplikacja, zbudowana na bazie rozwiązania Microsoft Dynamics NAV, pozwala kontrolować wszystkie najważniejsze procesy mające związek z jakością wytwarzanej żywności, dzięki czemu partie towaru opuszczające przedsiębiorstwo każdorazowo są zaopatrzone w certyfikat jakości potwierdzający zgodność z normami produkcyjnymi.

Na mocy zawartej umowy firma IT Vision realizuje wdrożenia na terenie Polski rozwiązania o nazwie FOODVISION, opartego na Microsoft Dynamics NAV.

System jest dedykowany do wdrożenia w przemyśle spożywczym ze szczególnym uwzględnieniem branż: cukierniczej, piekarniczej, garmażeryjnej, nabiałowej i mięsnej.

W najbliższym czasie IT Vision wprowadzi także do swojej oferty specjalizowane rozwiązania Dynamics-NAV dla innych sektorów branży produkcyjnej.

Informacja o firmie:

IT Vision oferuje rozwiązania najbardziej renomowanych producentów oprogramowania takich jak Microsoft i Comarch. Klientami IT Vision są głównie średnie przedsiębiorstwa zarówno polskie jak i zagraniczne, które stawiają na innowacyjność i efektywność.

IT Vision zrealizowało ponad 160 projektów z dziedziny wdrożeń systemów ERP i doskonalenia systemów zarządzania, doradztwa w zakresie finansów, księgowości, controllingu, zarządzania procesami, kadr-płac. Znaczna część z tych projektów została dofinansowana z funduszy UE.

Modus Consult AG jest czołowym niemieckim Partnerem Microsoft o statusie Microsoft Gold Certified Partner, w zakresie opracowania branżowych rozwiązań opartych o Microsoft Dynamics-NAV. Aplikacje takie jak Foodvision, Modus Platsics, Modus Engineering dedykowane są do sektora produkcyjnego.

Dodatkowych informacji na temat rozwiązań branżowych Dynamics-NAV dla sektora spożywczego uzyskać można:

 

 

 

 

Kontakt

 

Kontakt dla prasy

 

IT Vision Sp. z o.o.
31-348 Kraków
Tel.: +48 (12) 378 78 00
Fax: + 48 (12) 378-78-01
e-mail:
office@itvision.pl
itv-16/IT_NEW

 

Paweł Zemła
Dyrektor Handlowy
pawel.zemla@itvision.pl
Tel.: +48 (12) 378 78 00
GSM: +48 600 800 113

 

Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved