iBard24 Backup Online

Każdy, komu choć raz w życiu przydarzyła się utrata danych – ważnych dokumentów, zdjęć, muzyki – wie, jak ważne jest ich zabezpieczanie. Backup to nieskomplikowany, a zarazem efektywny sposób archiwizacji danych, dzięki czemu nawet w przypadku nagłych zdarzeń losowych (kradzież lub awaria komputera, powódź itp.) można je szybko odzyskać.

iBard24 Backup Online to system do przechowywania danych na wykupionym uprzednio koncie znajdującym się na serwerze firmy Comarch. Dane przesyłane są za pomocą szyfrowanego połączenia SSL 128-bit, używanego m.in. w bankowości elektronicznej. Pojemność konta jest różna w zależności od ceny, a dane są szyfrowane na każdym etapie ich wykorzystania. Archiwizacja danych odbywa się albo poprzez skopiowanie ich do iBard24, albo poprzez dodanie do backupu, co oznacza, że zostaną one przesłane na dysk iBard, a jakiekolwiek wprowadzenie zmian w konkretnym pliku na komputerze spowoduje uaktualnienie danych zarchiwizowanych (tzw. tworzenie kopii różnicowych).

iBard24 posiada w swojej ofercie rozwiązanie dostępne nie tylko w modelu cloud computing, ale również opcjonalne zabezpieczania danych w sieci lokalnej, co wyróżnia to rozwiązanie na tle innych dostępnych na rynku.

Aplikacja ta to doskonałe rozwiązanie dla biur rachunkowych, placówek medycznych, firm handlowo-usługowych i wielu innych.

Utrata danych? To nie przydarzy się tobie! Zobacz, dzięki czemu:

Backup baz danych MSSQL

O wyznaczonych godzinach aplikacja automatycznie wykona archiwizację plików pochodzących z programów do zarządzania firmą. Integracja z Comarch ERP Optima pozwala na backup baz danych bezpośrednio z programu.

Sprawna praca grupowa

Możliwość pracy grupowej na plikach i folderach usprawnia codzienną pracę.

Minimalizacja zagrożeń związanych z czynnikiem ludzkim

iBard24 minimalizuje ryzyko związane z błędami ludzkimi (np. przypadkowe skasowanie pliku) poprzez automatyczne wykonywanie backupu folderów publicznych.

Wersjonowanie plików

Możliwość odzyskania nawet do 20 wersji pliku wstecz – szczególnie doceniane w przypadku wprowadzenia niepożądanych zmian w archiwizowanym pliku.

Szybkie i proste odzyskanie danych w razie nagłej awarii

Przedsiębiorstwo zachowuje ciągłość funkcjonowania nawet w sytuacji awaryjnej, a odzyskanie danych jest możliwe w każdym momencie, z dowolnego komputera podłączonego do Internetu.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Dane szyfrowane są kluczem szyfrującym AES 256-bit, przesyłane szyfrowanym połączeniem SSL 128-bit i przechowywane w Comarch Data Center, spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa zgodne z międzynarodową normą ISO/IEC 27001:2005 System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Zabezpieczenie się przed konsekwencjami prawnymi

Każda firma przechowuje dane osobowe swoich klientów oraz partnerów biznesowych. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. nakłada na firmę administrującą danymi m.in. obowiązek właściwego zabezpieczenia danych przed uszkodzeniem lub zniszczeniem.

Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved