IT Vision uruchomiło nowatorskie rozwiązanie hurtowni danych i raportowania on-line opartego o rozwiązania COMARCH i MICROSOFT dla firmy outsourcingowej EKOCONSULTANT.

IT Vision uruchomiło nowatorskie rozwiązanie hurtowni danych i raportowania on-line opartego o rozwiązania COMARCH i MICROSOFT dla firmy outsourcingowej EKOCONSULTANT.

Ekoconsultant Sp. z o.o. działa na rynku usług outsourcingu i doradztwa, zatrudnione w firmie osoby mają doświadczenie w finansach i księgowości oraz prowadzeniu rozliczeń pracowniczych i doradztwie od 1991 roku. Firma skupia zespół fachowców gotowych sprawnie i skutecznie reagować na potrzeby Klientów. Obecnie Ekoconsultant zatrudnia blisko 30-tu specjalistów z dziedziny rachunkowości, finansów, hrm, ISO, prawa, ekonomi, funduszy UE.

W dotychczasowej działalności firma zrealizowała ponad 150 jednorazowych projektów doradczych oraz prowadzi ciągłą obsługę ponad 80 klientów. Ekoconsultant skupia się na dostarczaniu usług wysokiej jakości dla wymagających Klientów zaliczanych do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, zarówno krajowych jak i zagranicznych (angielskich, niemieckich, włoskich, węgierskich).

W rankingach czasopisma Fundusze Europejskie – Ekoconsultant została sklasyfikowana w pierwszej dziesiątce w Polsce jako najskuteczniejsza firma pozyskująca fundusze UE dla swoich Klientów (ponad 100 pozyskanych dotacji na kwotę 8 mln zł).

Firma posiadająca 2 oddziały na terenie Krakowa i Nowego Sącza oraz zespół pracowników oddelegowanych do realizacji usług w siedzibach dużych Klientów.

W dotychczasowej pracy wykorzystywane były aplikacje w starej technologii DOS. Ekoconsultant potrzebowało nowego rozwiązania, zintegrowanego i pracującego w sieci, zapewniającego dostęp z dowolnego miejsca, umożliwiającego elastyczne analizy na potrzeby wymagających Klientów dostępnego także w trybie on-line poprzez Internet oraz wspomagającego zarządzanie firmą outsourcingową (możliwość analizy rentowności obsługiwanych Klientów).

Zdecydowano się na pakiet CDN OPT!MA firmy COMARCH wraz z modułem dedykowanym dla Biur Rachunkowych, bazujący na Microsoft SQL Server z wykorzystaniem technologii Reporting Services.

Wdrożenie nowego systemu wraz z budową analitycznej hurtowni danych i internetowego, wielojęzycznego systemu raportowania dla Klientów zrealizowane zostało przez specjalistów firmy IT Vision Sp. z o.o. z Krakowa, Autoryzowanego Partnera COMARCH.

Dowiedz się więcej.

Skontaktuj się z nami dzisiaj >>

Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved