Podsumowanie pierwszego półrocza 2009

Firma IT Vision z każdym rokiem działalności umacnia pozycję lidera wdrożeniowego na rynku małych i średnich przedsiębiorstw.

O dobrej pozycji przedsiębiorstwa świadczą również wyniki finansowe- pomimo trudnej sytuacji na rynku firm oferujących rozwiązania klasy ERP, IT Vision odnotowało 47% wzrost w porównaniu do analogicznego okresu w roku 2008.

Wpływ na dobre wyniki finansowe z pewnością mają zakończone wdrożenia- w tym półroczu zakończyliśmy z powodzeniem wdrożenia zintegrowanych systemów zarządzania u 5 klientów.

W dowód naszego profesjonalizmu, wielu klientów zgodziło się na publikację referencji na stronach producentów – Microsoft oraz Comarch. Kolejne półrocze zapowiada się podobnie -IT Vision podpisało już umowy z kolejnymi Klientami na dostarczenie i wdrożenie systemów ERP u 8 Klientów. Dzięki naszym kompetencjom oraz dbałości o profesjonalną obsługę Klientów, firma Microsoft uplasowała nas na 1 miejscu w kategorii „kompetencje Dynamics-NAV”, co daje nam w generalnej klasyfikacji wysokie 2 miejsce w rankingu Partnerów Microsoft Dynamics-NAV.

IT Vision po pierwszym półroczu 2009 w liczbach:

 • 2 miejsce w Polsce wśród Partnerów Dynamics-NAV,
 • 1 miejsce w Polsce w kategorii “kompetencje” Dynamics-NAV,
 • 47% wzrost,
 • Lider w Sieci Microsoft,
 • 5 zakończonych projektów,
 • 8 rozpoczętych projektów,
 • 7 nowych referencji,
 • 4 nowe produkty w ofercie.

IT Vision nie tylko dynamicznie rozwija swoje wyniki finansowe, ale również rozwija kompetencje poprzez realizację dużego projektu szkoleń wewnętrznych dla Pracowników.

Dzięki skutecznie realizowanej strategii, nie tylko udało nam się awansować w prestiżowych rankingach oraz poprawić wyniki finansowe- realizujemy również długofalowe plany rozwoju naszych produktów. Udało nam się pozyskać do współpracy kilku wiodących producentów w zakresie rozwiązań Business Inteligence oraz branżowych systemów dla firm produkcyjnych (branży spożywczej, inżynieryjnej, produkcji tworzyw sztucznych i inne). Nowe produkty w naszej ofercie pozwalają nam na dopasowanie naszych usług do potrzeb klientów.

Kolejne półrocze zapowiada się bardzo pracowicie, wysoka dynamika wzrostu stawia wysokie cele do realizacji. W kolejnych miesiącach IT Vision pragnie się skupić na promowaniu nowych produktów (Targit oraz rozwiązania branżowe) oraz na przeprowadzeniu kilku kampanii dedykowanych do branż budowlanej, produkcyjnej oraz spożywczej.

Aktualna sytuacja na rynku dotacji UE to także szansa dla nas i naszych Klientów na dofinansowanie wdrożeń nowoczesnych systemów zarządzania nawet do 70%. Nasz zespół aktywnie doradza, jak zdobyć środki na zakup i wdrożenia zarówno poprzez:

 • leasing
 • wynajem oprogramowania (SaaS)
 • dotacje UE

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wiedzy na temat mechanizmów finansujących innowacyjne projekty wdrożeniowe. Nasi Konsultanci są w stanie pozyskać środki także na Państwa rozwój i inwestycje.

Z pozdrowieniami,

Zespół IT Vision Sp. z o.o.

 

Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved