Już dziś premiera wyczekiwanej, polskiej wersji Microsoft Dynamics NAV 2013!

Nowa odsłona jednego z najpopularniejszych systemów ERP zawiera wiele innowacji technicznych i funkcjonalnych, dzięki którym praca z NAV będzie jeszcze łatwiejsza z punktu widzenia użytkownika. 

MS Dynamics NAV 2013 posiada większe możliwości w zakresie zarządzania prawami użytkowników oraz dopasowania interfejsu do indywidualnych potrzeb (ulepszony klient RoleTailored).

Obsługa Unicode umożliwia instalacje międzynarodowe, a rozwój środowiska programistycznego daje większe możliwości dopasowania systemu do potrzeb klienta. Dzięki mechanizmom obsługującym wiele walut i języków system ułatwia zarządzanie międzynarodowymi organizacjami. Jest zgodny z globalnymi zasadami rachunkowości MSR oraz US GAAP oraz zapewnia zgodność z polskimi zasadami rachunkowości.

Najważniejsze udogodnienia: 

  • Dostęp do danych w dowolnym miejscu i czasie. Użytkownicy mogą wyświetlać i edytować dane poprzez Internet, za pomocą dowolnej przeglądarki bądź urządzenia mobilnego. Jest to funkcjonalność szczególnie przydatna w przypadku wielodziałowych, rozproszonych lokalizacji oraz instalacji w tzw. chmurze (cloud computing). Co ważne, uruchomienie opcji klienta internetowego nie wymaga dodatkowych instalacji czy konfiguracji – wystarczy zainstalować klienta Microsoft Dynamics NAV na serwerze internetowym i nadać prawa dostępu użytkownikom.
  • Udoskonalone analizy i raportowanie. Nowa wersja Microsoft Dynamics NAV zyskała ponad 700 udoskonalonych raportów, a 200 raportów zostało rozszerzonych do najnowszego standardu Microsoft Dynamics NAV 2013 Report UX. Dzięki temu użytkownicy mają dostęp do nowych możliwości w zakresie sortowania, grupowania czy wklejania analiz graficznych. Z kolei rozbudowane narzędzia do graficznych analiz biznesowych zwiększyły możliwości użytkowników w zakresie prezentacji danych.
  • Sprawne zarządzanie magazynem i logistyką. Microsoft Dynamics NAV 2013 oferuje także nowe funkcjonalności optymalizujące zarządzanie stanami magazynowymi, planowaniem zapotrzebowania (MRP) i logistyki. Rozbudowane wsparcie graficznej analizy dostępności zapasów na magazynie pozwala jeszcze lepiej zarządzać stanami magazynowymi, zaś zaawansowane mechanizmy sugerowania i optymalizacji zamówień usprawniają zarządzanie planowaniem zapotrzebowania i logistyki.
  • Przepływy pieniężne i rachunek kosztów. Nowa wersja MS Dynamics NAV zyskała narzędzia ułatwiające analizę przepływu środków pieniężnych, co pomoże pomyślnie prognozować płynność finansową firmy. Dzięki analizom przewidywanych przychodów i kosztów można podejmować właściwe decyzje finansowe z uwzględnieniem nadwyżek lub deficytów środków pieniężnych. Co ważne, w prognozy można włączyć wartości pochodzące z wielu źródeł systemu, np. księgi głównej, sprzedaży i marketingu czy obsługi zakupu. Nowością funkcjonalną Microsoft Dynamics NAV 2013 jest też moduł rachunku kosztów, który umożliwia alokowanie budżetowanych i rzeczywistych kosztów działów, produktów i projektów do analizy rentowności firmy. Dzięki temu firma może analizować koszty i ich pochodzenie, a także przenosić konta księgi głównej rachunku wyników lub utworzyć własny wykres typów kosztów.
  • Zarządzanie kompletacją. Microsoft Dynamics NAV 2013 został również wyposażony w zestaw narzędzi do zarządzania kompletacją, zintegrowany z funkcjonalnością sprzedaży, planowania i zakupów. Dzięki temu firmy, które dostarczają do swoich klientów poprzez łączenie składników w prostych procesach (kompletacja) mogą to robić bez potrzeby zarządzania pełną produkcją.

Rozwiązanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mogło w pełni współpracować z Microsoft SQL 2012, umożliwiając sprawniejsze działanie i szybsze obliczenia w systemie. Z kolei integracja z pakietem Microsoft Office, Office 365 i możliwy wygląd Metro, zgodny z systemem Windows 8, pozwalają na łatwiejszy dostęp do bogatych funkcji systemu. Co więcej, dzięki integracji z Microsoft OneNote firma zyskuje łatwy dostęp do dowolnej treści, zaś Microsoft Dynamics NAV PortalFramework dla Microsoft SharePoint 2010 umożliwia łatwiejszy dostęp do danych.

 

Chcesz poznać więcej możliwości? Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną prezentację systemu!

 

Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved