fbpx

IT Vision

Systemy zarządzania
dla firm

Co u nas słychać? aktualności firmowe i branżowe

Dla kogo pracujemy? branże, którym oferujemy swoje produkty

Nasze rozwiązania nowoczesne narzędzia informatyczne

Jak działamy?sprawdź
poszczególne
etapy

  • Analizy i doradztwo
  • Helpdesk i wsparcie
  • Projekty międzynarodowe
  • Wdrożenia systemów

Analizy i doradztwo

Zawsze staramy się poznać i zrozumieć rzeczywiste potrzeby firm, a potem dopasowujemy do nich proponowane rozwiązanie. Współpracując z nami, firma zyska narzędzie ‘szyte na miarę’! Więcej

Helpdesk i wsparcie

Wspieramy Twoją firmę zarówno w trakcie wdrożenia jak i po jego zakończeniu Więcej

Projekty międzynarodowe

Oferujemy rozwiązania dla firm krajowych i zagranicznych, również w językach obcych . Więcej

Wdrożenia systemów

w tym metodyka wdrożeniowa

Dobrze wiemy, że każda firma jest inna i posiada różne potrzeby. Naszym celem jest ich zaspokojenie. Wierzymy, że sukces naszych Klientów, jest również naszym sukcesem. Więcej
0
lat na rynku
0
projektów
0
krajów
0
certyfikatów

Co mówią klienci?case studies i rekomendacje

Co mówią eksperci?poznaj opinie naszych specjalistów

Czy wiesz, że zarządzanie firmą może być łatwe i przyjemne?

Z pomocą jednego rozwiązania wdrożonego w przedsiębiorstwie możesz zwiększyć jego wydajność, efektywność, a do tego zaoszczędzić czas i pieniądze!

Nowoczesne systemy do zarządzania to rozwiązania, które można dobrać i dostosować do unikalnych potrzeb firmy. Wiemy o tym dobrze, ponieważ od ponad 20 lat zajmujemy się szukaniem i instalowaniem najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Na swoim koncie mamy ponad 200 zrealizowanych projektów. Za każdym z nich kryje się indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów.

IT Vision w liczbach

  • ponad 20 lat doświadczenia
  • ponad 200 projektów
  • ponad 40 krajów
  • ponad 150 certyfikatów

 

Wiemy, że każda firma jest inna. Ma różne potrzeby, oczekiwania, wymagania czy modele pracy. Oferując systemy ERP staramy się wybrać rozwiązanie, które w najlepszy sposób uzupełni i wesprze działalność naszych klientów.

Skutecznie wspieramy klientów w wyborze systemu ERP

Przede wszystkim w swoim portfolio posiadamy systemy ERP od kilku dostawców. Dzięki temu możemy wybrać ten najlepiej pasujący do klienta. Dodatkowo oferujemy szereg rozwiązań wspierających takich jak PowerBI czy DataCourage, które mogą rozszerzyć działalność oprogramowania dla biznesu.

Po drugie, nawiązując współpracę z IT Vision, zyskujesz coś więcej niż system ERP „z pudełka”. Wiemy, że każda firma jest inna, dlatego chętnie podejmujemy się dostosowywania czy customizacji systemów, by spełnić indywidualne wymagania naszych klientów i odpowiedzieć na ich nieszablonowe potrzeby.

Systemy ERP dla firm

Microsoft Dynamics 365 Business Central - system pomoże zarządzać i podejmować najlepsze decyzje biznesowe. Poprawi również efektywność zarządzania we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa. Co ważne, wdrożenie systemu jest szybkie, a korzystanie z niego intuicyjne i łatwe. Duża ilość dostępnych modułów pozwala na dobranie odpowiedniego zestawu funkcjonalności dla firmy i modyfikowania ich w przyszłości. Dzięki temu system zawsze będzie spełniał wymagania Twojego przedsiębiorstwa.

NetSuite Oracle - Według Finances Online NetSuite jest najlepszym systemem ERP opartym na chmurze. Korzystając z tego systemu, poprawi się wydajność Państwa firmy. NetSuite jest kompletnym i w pełni skalowalnym rozwiązaniem zaprojektowanym dla szybko rozwijających przedsiębiorstw. NetSuite łączy dane z analityką wizualną, dzięki którym przekazuje znaczące i przydatne informacje biznesowe. Nie ma przeszkód, aby system rozwijał się razem z firmą.

Systemy IT dla firm wdrażamy z kompetentnym zespołem

Za naszym zespołem stoją kompetencje. Nie tylko zdobyte poprzez praktyczne doświadczenie, ale również dzięki stale uaktualnianej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii oraz systemów ERP wiodących dostawców. Ciągłe doskonalenie kompetencji i zacieśnianie współpracy z partnerami i dostawcami ułatwia realizację najtrudniejszych projektów i utrzymanie pozycji lidera rynku wdrożeń. Każdego roku nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach dotyczących najnowszych rozwiązań zwiększając swoją wiedzę, kompetencję i zdobywając kolejne certyfikaty. Zespół IT Vision może pochwalić się ponad 150cioma certyfikatami potwierdzającymi ich kompetencje – m.in. Microsoft, NetSuite, SAP, Comarch, Targit, Intel, APC, CompTIA i inne.

Poznaj nasze kluczowe certyfikaty i parterów oprogramowania dla biznesu

Microsoft Gold Certified Partner - to najwyższy status w sieci partnerskiej Microsoft, którym poszczycić się mogą tylko najlepsze firmy sektora informatycznego. Od lat IT Vision należy do pierwszej piątki partnerów Microsoft w Polsce. Partnerzy wykazują się najwyższym poziomem wiedzy i doświadczenia w zakresie technologii Microsoft, mają możliwość budowania najściślejszych relacji z Microsoft oraz posiadają dostęp do unikalnego wsparcia serwisowego.

NETSUITE Solution Provider – IT Vision to pierwszy w Polsce partner o statusie Solution Provider w zakresie wdrożeń nowoczesnego systemu ERP w modelu Cloud – Oracle NETSUITE.

Partner QBS – QBS Group to największa i najszybciej rozwijająca się międzynarodowa sieć partnerów Microsoft Dynamics. Dzięki współpracy z QBS oferujemy naszym klientom szeroki zakres produktów i usług dedykowanych dla rozwiązań Microsoftu.

1ClickFactory - Dzięki współpracy z 1 ClickFactory możemy przedstawić bardziej konkurencyjną ofertę dla naszych klientów. M.in. w kanale CSP, czyli dostarczania usług chmurowych, które umożliwiają naszym klientom ograniczenie, zwykle dość znacznych, kosztów utworzenia i utrzymywania infrastruktury przy uruchamianiu systemów ERP.