NetSuite – teraz możesz lepiej poznać system!

Opublikowano:

Stworzyliśmy stronę produktu NetSuite! Dzięki temu, potencjalni użytkownicy mogą poznać funkcjonalności tego systemu oraz jego zalety i zastosowanie w poszczególnych branżach.

NetSuite to system do zarządzania przedsiębiorstwem w całości stworzony i oparty na chmurze. Od lat wygrywa rankingi najlepszych cloudowych rozwiązań ERP. Został między innymi wyróżniony nagrodą klientów Gartner Peer Insights 2020 w zakresie ERP zorientowanego na usługi.

NetSuite strona internetowa

Wybór odpowiedniego rozwiązania ERP nie jest łatwym zadaniem. Dlatego stworzyliśmy stronę produktu NetSuite. Dzięki temu, potencjalni użytkownicy mogą poznać funkcjonalności tego systemu oraz jego zalety i zastosowanie w poszczególnych branżach.

Tworząc stronę chcieliśmy jak najszerzej pokazać możliwości systemu NetSuite. Dlatego możliwe szeroko opisaliśmy funkcje i moduły systemu skupiając się nie tylko na ogólnych funkcjach, ale również na najmniejszych detalach i najbardziej szczegółowych możliwościach systemu.

Przygotowując opis systemu staraliśmy się, aby przedstawiciele każdego obszaru przedsiębiorstw i różnych branż znaleźni opisy funkcjonalności istotne z ich punktu widzenia.

Odwiedzając stronę możesz nie tylko poznać funkcjonalności systemu. Możesz dowiedzieć się również jak NetSuite wspiera poszczególne branże, poznać najnowsze informacje dotyczące rozwiązania oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw.