O firmie

Tak wiele elementów składa się na sukces firmy. Każda firma to ludzie, jej klienci, partnerzy biznesowi i długo budowane relacje. To także pomysły i projekty, surowce i produkty. To wykorzystywane narzędzia, stosowane metody pracy i proponowane rozwiązania.

W IT Vision wierzymy, że nowoczesne narzędzia informatyczne są kluczem do tego, aby wszystkie wymienione elementy działały bez zarzutu. To dlatego stawiamy na ciągły rozwój naszych narzędzi i usług. Projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne, które wspierają codzienną pracę przedsiębiorstw różnych branż.

Z powodzeniem realizujemy wdrożenia systemów ERP, CRM, e-commerce i CMS, platform B2B oraz e-learningowych, a także rozwiązań controllingowych i business intelligence.

Ofertę opieramy o rozwiązania najbardziej renomowanych producentów oprogramowania, takich jak Microsoft, Comarch, Dynamicweb, Targit.

Tworzymy zespół certyfikowanych specjalistów, posiadających doświadczenie wdrożeniowe uzyskane w trakcie realizacji wielu projektów, ze szczególnym uwzględnieniem finansów i księgowości, controllingu, gospodarki magazynowej, dystrybucji oraz produkcji.

Naszymi klientami są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa zarówno polskie, jak i zagraniczne, które stawiają na innowacyjność i efektywność.

Korzystając z naszych rozwiązań, rozwiniesz swoją firmę i będziesz mógł bardziej skupić się na prowadzeniu swojego biznesu – obsługa reszty procesów stanie się łatwa jak nigdy dotąd!

IT Vision zrealizowało ponad 160 projektów z dziedziny wdrożeń systemów ERP i doskonalenia systemów zarządzania, doradztwa w zakresie finansów, księgowości, controllingu, zarządzania procesami, kadr i płac. Znaczna część z tych projektów została dofinansowana z funduszy UE.

Główne obszary specjalizacji IT Vision to:

 • Analizy przedwdrożeniowe systemów ERP
 • Wdrożenia systemów ERP (Microsoft Business Solutions, Comarch)
 • Wdrożenia systemów obiegu dokumentów, oprogramowania wspierającego systemy zarządzania jakością (DMS, QM)
 • Wdrożenia rozwiązań klasy CRM
 • Wdrożenia systemów do zarządzania projektami
 • Doradztwo w zakresie zastosowania technologii w zarządzaniu
 • Usługi audytów powdrożeniowych systemów ERP
 • Wyspecjalizowany serwis powdrożeniowy w zakresie systemów ERP.

Firma posiada status:

 • Srebrnego Partnera Microsoft
 • Partnera Comarch
 • Partnera Dynamicweb

Firma IT Vision posiada liczny zespół certyfikowanych specjalistów (certyfikaty Microsoft Dynamics, Comarch, Dynamicweb) – osoby te posiadają doświadczenia wdrożeniowe uzyskane w trakcie realizacji wielu projektów, ze szczególnym uwzględnieniem finansów i księgowości, controllingu, gospodarki magazynowej, dystrybucji oraz produkcji. IT Vision oferuje profesjonalne wsparcie specjalistów – praktyków z zakresu podatków, księgowości, kadr i płac, a także zarządzania procesami w produkcji i logistyce.

Nasze działania charakteryzuje indywidualne podejście do problemów Klienta. Chętnie podejmujemy się wyzwań złożonych i realizujemy je z dużą skutecznością. Dzięki znajomości i doświadczeniom praktycznym we wdrożeniach wiodących na rynku systemów klasy ERP, możemy dla naszych Klientów wybierać i adaptować najlepsze rozwiązania. Nasz zespół programistyczny może modyfikować systemy pod konkretne i specyficzne wymagania Klienta, zaspokajając tym samym nawet najbardziej wyszukane potrzeby.

Firma IT Vision Sp. z o. o. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved