Partnerzy

IT Vision współpracuje z liderami rynku

DynamicWeb Partner

Dynamicweb Software A/S to duński producent systemów CMS i e-commerce, dedykowanych internetowym sklepom, stronom i szeroko pojętej działalności prowadzonej w Internecie. Oprogramowanie Dynamicweb cieszy się dużą popularnością na całym świecie, a z rozwiązania tego korzysta już przeszło 4000 klientów. IT Vision posiada status Premium Solution Partner w zakresie sprzedaży i wdrożeń oprogramowania Dynamicweb.

Microsoft Partner

Microsoft to światowy lider w produkcji oprogramowania. Usługi i rozwiązania oferowane przez Microsoft pozwalają przedsiębiorstwom na całym świecie rozwijać swój potencjał zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi.

IT Vision posiada wysoki status w sieci partnerów Microsoft w Polsce, co podkreśla posiadany przez nas tytuł Microsoft Silver Certified Partner. 

Comarch Partner

Comarch jest producentem innowacyjnych systemów informatycznych dla kluczowych sektorów gospodarki: telekomunikacji, bankowości i finansów, ubezpieczeń, administracji publicznej, dużych przedsiębiorstw oraz sektora małych i średnich firm. Szeroki zakres oferty Comarch obejmują systemy klasy ERP, finansowo-księgowe, systemy CRM, oprogramowanie lojalnościowe, systemy wsparcia sprzedaży, elektronicznej wymiany dokumentów, zarządzania wiedzą, Business Intelligence, bezpieczeństwa i ochrony danych, oraz wiele innych produktów.

IT Vision współpracuje z Comarch S.A. w zakresie wdrożeń systemów do zarządzania dla małych i średnich firm. IT Vision uzyskało status autoryzowanego partnera Comarch.

Biuro rachunkowe Kraków

Ekoconsultant to firma doradcza, świadcząca usługi z zakresu finansów, księgowości, prawa pracy, rachunkowości czy informatyki.

IT Vision współpracuje z Ekoconsultant od początku swojej działalności. Obecnie realizujemy razem projekt dla przedsiębiorstw z Małopolski: „Twój biznes, nasze wsparcie – doradztwo dla MŚP”

www.ekoconsultant.pl

Targit Partner

Solemis Group S.A. jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań biznesowych, obecnym w Polsce od 1986 roku. Ofertę firmy stanowią specjalistyczne produkty uzupełniające luki w klasycznych systemach ERP/CRM. Należą do nich dwa światowej klasy produkty z obszaru Business Intelligence: kanadyjski PROPHIX do budżetowania i controllingu oraz duński TARGIT do wielowymiarowej analizy danych.

Rozwiązania Business Intelligence TARGIT, których dostawcą jest IT Vision – autoryzowany partner Solemis, w coraz większym stopniu wykorzystywane są do optymalizacji poziomów efektywności w działalności przedsiębiorstwa. Do ich podstawowych zadań należy szybkie i łatwe dostarczanie danych wspomagających procesy podejmowania decyzji.

www.targit.com

jet-reports Partner

IT Vision posiada status partnera Jet Reports w zakresie rozwiązań raportujących do Dynamics-NAV.

British Polish Chamber of Commerce

IT Vision należy do Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (British Polish Chamber of Commerce) i jako członek tej organizacji bierze udział w prestiżowych wydarzeniach, mających na celu umacnianie więzi gospodarczych i kulturalnych pomiędzy Polską a Wielką Brytanią.

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa jest członkiem Rady Izb Brytyjskich w Europie (COBCOE) – sieci przeszło 10 000 firm w ponad 30 krajach Europy i podejmuje działania na rzecz rozwoju polsko-brytyjskich kontaktów biznesowych. Promuje także najlepsze praktyki w polskiej i brytyjskiej gospodarce oraz kulturze.

Celem organizacji jest również poprawa wizerunku polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii i brytyjskiego w Polsce, budowanie dwustronnych stosunków gospodarczych i umacnianie relacji z odpowiednimi jednostkami rządowymi oraz biznesowymi w obu państwach.

Hatteland Holding to rodzinna firma z Norwegii, która ma ponad 150 lat tradycji międzynarodowego biznesu i pokochała Polskę już ponad dekadę temu rozpoczynając tu swoje inwestycje. W 2018 roku norweski holding podjął strategiczną decyzję, aby aktywnie promować technologię RamBase ERP Cloud w Polsce. 

Dzięki RAMBASE kierowanie przedsiębiorstwem staje się proste i dostępne – z oferowanych rozwiązań możemy korzystać z każdego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do internetu.

Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved