Zobacz, jak dzięki Targit BI Suite szybko stworzysz analizy i raporty!

Targit to system, który nie wymaga czasochłonnego szkolenia ani wiedzy informatycznej. To dlatego, że:

 • Wykorzystuje naturalny język (METAMORPHING) – dzięki czemu łatwo zrobisz dowolną analizę.
 • Pomogą ci agenci– czyli automatyczne kolorowanie najważniejszych danych albo eksponowanie ważnych trendów.
 • Wszystko za pomocą jednego kliknięcia, Oszczędzisz swój czas – analizy i raporty można tworzyć za pomocą kilku ruchów myszką, korzystając z opatentowanej technologii TARGIT, która krok po kroku prowadzi użytkownika po danych zgromadzonych w systemach firmy.
 • Metoda ‘przeciągnij i upuść’ ułatwi ci pracę – możesz łatwo „złapać” jakąś analizę i następnie umieścić ją w innym miejscu.
 • Zrozumiałe kalkulacje jak na dłoni pokażą ci dane, wyniki i składowe w dowolnym porównaniu czy wyliczeniu.

Ten system będzie ci odpowiadał, ponieważ:

 • Pokazuje powiązane obiekty – co sprawia, że łatwiej zrozumiesz przyczyny i skutki, używając wielu wymiarów analiz jednocześnie.
 • Łatwiej dotrzesz do szczegółów – zaczniesz od ogólnej analizy i bez trudu dotrzesz do danych szczegółowych dzięki automatycznemu przejściu z/do raportów i analiz.
 • Niczego nie przeoczysz – zawsze dowiesz się, co w trawie piszczy, ponieważ o ważnych zmianach poinformują cię alerty
 • Oznacza łatwiejszą współpracę– możesz omówić wyniki z wieloma osobami, ponieważ system umożliwia wspólną pracę na analizach przez kilka osób.

TARGIT BI posiada wbudowane systemy ostrzegania:

 • klasyczne raporty i analizy
 • prognozy co-jeśli – scenariusze wydarzeń
 • agenci powiadomień – informują o zmianach trendów lub przekroczeniu wskaźników
 • agenci przewidywań – dzięki którym będziesz informowany o przewidywanych wartościach interesujących cię wielkości w przyszłości

Możesz tworzyć raporty przy pomocy zaledwie kilku kliknięć.

Analizy te są interaktywne, dzięki czemu wnikniesz w wybrane wartości bezpośrednio poprzez kliknięcie na wybranym elemencie. Istnieje również możliwość korzystania z konsoli i kokpitów menadżerskich.

Analizy są automatycznie opisywane przez system, dzięki czemu łatwiej zrozumieć ich treść.

Automatyczni agenci powiadamiania alarmują w przypadku przekroczenia krytycznych wskaźników bądź zaistnienia zdarzeń istotnych dla danego działu lub pracownika.

Targit jest zintegrowany z Microsoft Excel, więc można swobodnie eksportować i importować wybrane analizy.

Możesz pracować z raportami nie tylko w sieci lokalnej, ale także z każdego miejsca na świecie poprzez przeglądarkę internetową . TARGIT jest narzędziem uniwersalnym, możliwe jest podłączenie go do dowolnej bazy danych, dowolnego systemu dostępnego na rynku.

System Targit pozwala na zbudowanie własnych portali intranetowych i ekstranetowych

Specjalne portale korporacyjne pozwolą ci prezentować wyniki działalności firmy pracownikom, partnerom biznesowym i klientom. Dzięki interaktywnym wskaźnikom TARGIT umożliwi ci również szybkie identyfikowanie największych szans i możliwości przedsiębiorstwa.

Dowolne konfiguracje – z analizami w systemie TARGIT można pracować na poziomie sieci lokalnej

Wystarczy zalogować się do systemu jako standardowy klient analityczny/raportujący. Możesz także oglądać i tworzyć raporty i analizy za pomocą przeglądarki www, z dowolnego miejsca podłączonego do Internetu. Sposób korzystania i opcje są takie same jak w trybie znanym z systemu Windows.

Z Targit iTOP zyskasz kokpity i analizy na iPhone

Targit dostępny jest także na najbardziej popularnych urządzeniach mobilnych iPhone. Możesz sprawdzić kokpity i analizy przygotowane w Targit Desktop, a następnie wysłać je do współpracowników. Dzięki temu nawet będąc w podróży, masz dostęp do kluczowych danych firmy.

TARGIT jest systemem wielojęzycznym

To oznacza, że wszelkie opisy i komentarze są automatycznie tłumaczone na język operatora przeglądającego analizy – bez względu na język i kraj utworzenia.
Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved