Zobacz, jak Comarch ERP Altum pozwoli ci zwiększyć konkurencyjność

 • Przeprowadzisz szybsze transakcje - za pomocą kilku kliknięć wystawisz towar na aukcji internetowej, sprawdzisz wysokość należności i zobowiązań, przyjmiesz towar na magazyn itd.
 • Zwiększysz jakość obsługi klienta, a co za tym idzie, przychód w twojej firmie. Comarch ERP Altum umożliwia automatyzację sprzedaży zarówno hurtowej, jak i detalicznej, co oznacza, że szybciej obsłużysz swoich klientów i zwiększysz ich zadowolenie. Funkcje obsługujące sprzedaż internetową i mobilną, m.in. integracja z aukcjami Allegro i eBay, zwiększą twój zysk i pomogą ci dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.
 • Będziesz podejmować lepsze decyzje strategiczne. Comarch ERP Altum pomoże ci prowadzić odpowiednią politykę cenowo – rabatową firmy dzięki narzędziom Business Intelligence. W kilka minut stworzysz prognozy popytu, a także raport wielkości sprzedaży z podziałem na okresy i regiony.
 • Usprawnisz pracę działu logistycznego.
 • Utrzymasz optymalny poziom zapasów, unikniesz przestojów i braków dzięki narzędziom uwzględniającym historyczny poziom sprzedaży oraz prognozy popytu.
 • Zaoszczędzisz czas swój i swoich pracowników dzięki automatyzacji przyjęć, wydań i inwentaryzacji towaru – odpowiedni interfejs umożliwia obsługę kolektorów mobilnych.
 • Usprawnisz komunikację z klientami i partnerami dzięki elektronicznej platformie wymiany danych i dokumentów (ECOD-EDI).
 • Zmniejszysz ilość pomyłek dzięki skoordynowaniu współpracy różnych departamentów.
 • Zyskasz wygodny dostęp i pełną kontrolę nad finansami swojego przedsiębiorstwa, dzięki funkcjom zarządzania rzeczywistymi i planowanymi przepływami pieniędzy i automatycznym analizom finansowym.
 • Będziesz mógł gromadzić dane o klientach, ich zakupach i potrzebach, co pozwoli ci zaproponować im to, czego naprawdę szukają, i zwiększysz swój zysk.
 • Współpraca z urządzeniami mobilnymi usprawni pracę przedstawicieli handlowych. Będąc u klienta, mogą oni od razu wprowadzać do systemu otrzymane zamówienie, co przyspieszy proces sprzedaży.
Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved