Microsoft Dynamics AX

Prowadzisz średnie lub duże przedsiębiorstwo? Chcesz zyskać dostęp do zawsze aktualnych informacji ze wszystkich działów i obszarów?

Jeśli zarządzasz średnim lub dużym przedsiębiorstwem, sam doskonale wiesz, jak ważny jest dostęp do aktualnych informacji. Nie zawsze jest to łatwe – zwłaszcza, gdy firma zatrudnia kilkadziesiąt osób, posiada strukturę wielodziałową lub funkcjonuje w rozproszonych lokalizacjach.

Zebranie wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu bywa nie lada wyzwaniem.

Chcesz na bieżąco wiedzieć, co dzieje się w twojej firmie? Mamy dla ciebie rozwiązanie!

System Microsoft Dynamics AX to nowoczesne narzędzie informatyczne, które pozwoli ci zintegrować wszystkie procesy i obszary firmy w jednym miejscu – dostęp do informacji będzie tak prosty, jak nigdy przedtem!

Microsoft Dynamics AX posiada intuicyjny interfejs dopasowany do ról, co pomoże twoim pracownikom koncentrować się na wykonywanych działaniach. Dzięki temu zwiększy się ich efektywność i zadowolenie, a co za tym idzie – wzrośnie wydajność poszczególnych działów.

Funkcje automatyzujące marketing pozwolą ci efektywnie planować i realizować kampanie, dzięki czemu wzrośnie twoja sprzedaż i ilość zadowolonych klientów.

Wbudowane alerty informujące określone osoby o zdarzeniach istotnych dla pełnionych przez nie funkcji pomoże twoim pracownikom szybko reagować. Dzięki temu MS Dynamics AX przyczyni się do zwiększenia wydajności przepływu pracy i monitorowania aktualnej sytuacji.

Sądzisz, że tak zaawansowane narzędzie jest trudne w obsłudze? Nic podobnego! Intuicyjny interfejs MS Dynamics AX sprawi, że pracownicy w twojej firmie szybko nauczą się obsługi systemu!

Zobacz, jak dzięki Microsoft Dynamics AX zyskasz przewagę konkurencyjną:

Zintegrujesz wszystkie procesy i obszary firmy w jednym rozwiązaniu. Zyskasz narzędzie obsługujące wszystkie lokalizacje, języki i waluty, co pozwoli ci prowadzić firmę w rozproszonych lokalizacjach i wielu państwach.
Funkcjonalności systemu zostaną dopasowane do twojej branży i specyficznych potrzeb, dzięki czemu otrzymasz narzędzie ‘szyte na miarę’. Twoi pracownicy szybko nauczą się obsługi dzięki intuicyjnemu interfejsowi.
Będziesz mógł podejmować właściwe decyzje dzięki zawsze aktualnym informacjom na temat kondycji i działań przedsiębiorstwa. Zmniejszysz koszty działalności i zwiększysz efektywność pracy, dlatego że wiele czynności zostanie zautomatyzowanych.
Będziesz mógł szybko dopasowywać wewnętrzne procesy do zmiennego popytu, co pozwoli ci wyprzedzić konkurencję. Gwarancja zgodności z procedurami różnych państw da ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, że działasz w zgodzie z obowiązującym prawem.
Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved