Microsoft Dynamics NAV

Wykorzystywane narzędzia informatyczne nie nadążają za rozwojem twojej firmy? Borykasz się z brakiem kontroli nad poszczególnymi działami firmy? Potrzebujesz rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla ciebie rozwiązanie – system Microsoft Dynamics NAV, który pomoże ci zintegrować w jednym miejscu wszystkie obszary: 

Finanse Płatności Środki trwałe
Produkcja Łańcuch dostaw Controlling i budżetowanie (Business Intelligence)
Relacje z klientami (CRM) Serwis Projekty

Dzięki Microsoft Dynamics NAV raz wprowadzone dane będą widoczne w całym systemie przez uprawnionych użytkowników. Wyobraź sobie, że sprzedawca, będąc u klienta, wprowadza zamówienie do systemu poprzez urządzenie mobilne, i w tym samym momencie staje się ono widoczne w dziale produkcji. Odpowiednie moduły Microsoft Dynamics NAV pomagają zarządzać procesem produkcji, sprzedaży i dystrybucji. 

MS Dynamics NAV pomoże ci zarządzać procesami w twojej firmie – bez względu na sektor i branżę, w jakiej działasz. Elastyczność systemu pozwala dopasować funkcjonalności do twoich specyficznych potrzeb, dzięki czemu zyskasz narzędzie szyte na miarę!

Obawiasz się, że za jakiś czas system stanie się przestarzały? Nie musisz się martwić –  modularna budowa MS Dynamics NAV pozwoli ci rozbudować funkcjonalność wraz z rozwojem twojej firmy. 

Microsoft Dynamics NAV to rozwiązanie sprawdzone i uznane na świecie – dołącz do grona ponad 1 000 000 zadowolonych klientów i wybierz NAV!

Intuicyjny interfejs i środowisko znane użytkownikom oprogramowania Microsoft sprawi, że twoi pracownicy błyskawicznie nauczą się obsługi systemu Microsoft Dynamics NAV.

Z MS Dynamics NAV zostawisz konkurencję daleko w tyle, dzięki temu, że:

  • Pracownicy zyskują dostęp do informacji, procesów i narzędzi, których potrzebują do szybkiej i efektywnej pracy.
  • Dzięki innowacjom technologicznym możesz łatwiej połączyć ze sobą różne systemy – wymiana danych z partnerami handlowymi jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, co sprzyja umocnieniu wzajemnych relacji.
  • Mniejsze potrzeby indywidualizacji oprogramowania pomagają zmniejszyć złożoność i koszty eksploatacji.
  • Możliwość integracji Microsoft Dynamics NAV z innymi programami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie pozwala ulepszyć procesy i zwiększyć produktywność.
Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved