Produkcja

Poszukujesz dopasowanego systemu do zarządzania firmą produkcyjną?

System ERP dla produkcjiWdrożenie systemu ERP w przedsiębiorstwie produkcyjnym pomoże ci oferować produkty najwyższej jakości, dzięki zautomatyzowaniu kluczowych procesów produkcyjnych i sprawniejszej realizacji zamówień. Sprawdzone rozwiązania branżowe dla zakładów produkcyjnych oparte są na systemach Microsoft Dynamics NAV oraz Comarch ERP XL (dawniej CDN XL).

Takie systemy ERP mają zastosowanie m.in. w branży:

 • poligraficznej
 • inżynieryjnej
 • spożywczej
 • tworzyw sztucznych.

Poznaj 10 najważniejszych korzyści z wdrożenia systemu ERP dla branży produkcyjnej:

 1. ERP współpracuje z czytnikami kodówMożesz lepiej zarządzać bazą produkcyjną (pracownikami, narzędziami i maszynami), co pozwoli ci optymalizować koszty.
 2. Tworzenie technologii produkcyjnych oraz możliwość kontroli procesu produkcyjnego na każdym etapie pozwoli ci zredukować liczbę towarów wadliwych.
 3. Mechanizmy kontroli kosztów produkcji pomogą ci dokładnie określać koszty wytworzenia wyrobów gotowych.
 4. Dzięki różnym typom planowania produkcji zyskujesz gwarancję realizacji zleceń w uzgodnionym terminie.
 5. Zyskujesz pełen monitoring produkcji, dzięki czemu będzie ona odbywać się w sposób płynny.
 6. Osoby bezpośrednio nadzorujące produkcję otrzymują przejrzyste informacje, a dzięki intuicyjnemu interfejsowi praca z systemem jest bardzo wygodna dla personelu.
 7. Poprawi się wydajność wytwarzania produktów dzięki temu, że konflikty i wąskie gardła produkcyjne zostaną wyeliminowane.
 8. Możesz rejestrować faktyczny przebieg produkcji wraz z precyzyjną informacją o pochodzeniu surowców, produktów i półproduktów na poziomie partii.
 9. System ERP zoptymalizuje stany magazynowe w twoim przedsiębiorstwie, co pomoże ci unikać nadwyżek i przestojów w magazynie.
 10. Proces przyjmowania i realizowania zamówień stanie się szybszy, dzięki zautomatyzowaniu procesów produkcyjnych (m.in. obsługa kodów kreskowych i paneli dotykowych).

Oprogramowanie dla firm produkcyjnych wspomaga nie tylko procesy związane ze sprzedażą, analizą kosztów, obsługą magazynu – dzięki możliwości indywidualnego dopasowania doskonale zaspokoją także specyficzne potrzeby twojego przedsiębiorstwa produkcyjnego. 

Bookmark and Share

Projekty / wdrożenia

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga...

01.01.2012r. rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesna firma – doradztwo dla MŚP”.Jego adresatami są właściciele i pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie efektywnego zarządzania rozwijającą...

W ramach międzynarodowego konsorcjum, liderem którego jest firma HİSBİM (Turcja), a partnerami NEXT Systems Ltd (Węgry), INFOTA Research Institute of the Foundation for Information Society (Węgry), Instytut Matematyki i Informatyki...

Największy projekt doradczy w Małopolsce, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przewiduje dofinansowanie do 70% na usługi doradcze m.in. z obszarów: księgowości, rachunkowości, zarządzania, prawa, IT.Sprawdź już dziś, czy...

W ramach Projektu stworzyliśmy elektroniczną platformę wymiany danych i komunikacji z partnerami. Funkcjonalność zapewnia przygotowana platforma z dostosowanym systemem NAV oraz aplikacjami dla hodowców. Platforma posiada dwujęzyczny interfejs, umożliwiający zdalne...

Spółka IT Vision zrealizowała projekt rozwoju kompetencji pracowników dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL). Zrealizowaliśmy projekt "Podnoszenie kompetencji kluczowych pracowników IT Vision Sp. z o.o.", który został współfinansowany ze środków...

IT Vision Sp. z o.o. © 2000-2013
All rights reserved