fbpx

Kariera

Kariera
Pracuj z nami

Dołącz do zespołu IT Vision

W IT Vision wierzymy, że wartość firmy tworzą jej współpracownicy. Wiemy, że za sukcesem każdego projektu stoją ludzie, dlatego dbamy o nasz zespół wspierając rozwój zawodowy każdego współpracownika. Cenimy entuzjazm, otwartość i kreatywność. Wiemy, że ważne jest doświadczenie – jednak nic nie zastąpi zaangażowania. W procesie rekrutacji kładziemy nacisk nie tylko na przygotowanie merytoryczne, ale przede wszystkim na potencjał i zaangażowanie kandydata. W IT Vision pracują eksperci, specjaliści z wieloletnim stażem oraz osoby na początku kariery – takie połącznie jest gwarantem najlepszej synergii pracy zespołowej i sukcesu każdego projektu.

Współpraca z nami wiąże się z ciekawymi zadaniami oraz pozwala poznać nowe technologie i biznes z różnych branż i obszarów zarówno w kraju, jak i za granicą. Stawiamy na zdobywanie nowych kwalifikacji i rozwój. Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Średni staż pracy w naszej firmie wynosi 7,5 roku. Posiadamy Microsoft Gold Certified Partner – to najwyższy status w sieci partnerskiej Microsoft, którym poszczycić się mogą tylko najlepsze firmy sektora informatycznego. Od lat IT Vision należy do pierwszej piątki partnerów Microsoft Dynamics w Polsce. Partnerzy wykazują się najwyższym poziomem wiedzy i doświadczenia w zakresie technologii Microsoft, mają możliwość budowania najściślejszych relacji z Microsoft oraz posiadają dostęp do unikalnego wsparcia serwisowego.

Pracę w IT Vision znajdą eksperci z różnych dziedzin – consultingu, wdrożenia systemów ERP, BI, programowania czy finansów. Chętnie też współpracujemy z osobami, które chcą zdobywać doświadczenie i ugruntować wiedzę podczas pracy w naszej firmie. Elastycznie modelujemy rozwój naszych pracowników, umożliwiając im realizację celów zawodowych. Prowadzimy projekty na całym świecie i jednocześnie cały czas podnośmy swoje kwalifikacje dzięki m.in. certyfikacji ścieżki Microsoft Azure i Dynamics 365.

Praca z nami to gwarancja rozwoju kariery, zdobywania nowych umiejętności oraz pewność zachowania work-life balance.

Kariera w IT Vision

W IT Vision możesz rozwijać się i zdobywać wiedzę w obszarach:

  • Wdrożeń
    • Dynamics 365 Business Central
    • RamBase
    • Oracle Netsuite
  • Konsultingu
  • Raportów i symulacji
  • Programowania

Nie widzisz oferty pracy odpowiedniej dla siebie a chcesz z nami współpracować? Nic nie szkodzi, wyślij nam swoje CV i powiedz jakie są Twoje mocne strony. Może to właśnie Ciebie potrzebuje nasza firma?

Twoja kariera dopiero się kształtuje? Aplikuj na płatne staże w IT Vision. Jeśli jesteś chętnych do współpracy z zachęcamy do podzielenia się z nami swoim CV.

Swoje CV wyślij mailem na adres praca@itvision.pl

Rekrutujemy na stanowiska:

Stażysta

Osoba odbywająca staż będzie miała możliwość pod nadzorem doświadczonego konsultanta:

  • Prowadzić dokumentację techniczną projektu,
  • Poznać nowoczesne systemy ERP światowej klasy,
  • Brać udział w międzynarodowych projektach wdrażania systemów ERP,
  • Poznać bliżej nowe technologie,
  • Nauczyć się prowadzić testy użytkownika końcowego
  • Poznać Power Platform, Reporting Services.

Szukamy osoby:

  • Absolwent/ka lub student/ka min. 3 roku studiów informatycznych, ekonomicznych
  • Znajomość podstaw programowania będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość podstaw księgowości lub podstaw funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • Skoncentrowanie na realizację celów
  • Zaangażowanie w powierzone zadania, staranność, terminowość
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia płatnego stażu w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w ambitnych, międzynarodowych projektach
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Codziennie świeża kawa
  • Współpraca oparta na partnerstwie, w firmie o płaskiej strukturze zarządzania
  • Możliwość podjęcia współpracy po okresie stażu

Konsultant Systemów ERP / CRM

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez certyfikację: ścieżki Microsoft Azure i Dynamics 365
  • Udział w międzynarodowych konferencjach
  • Pracę z  najnowocześnieszymi systemami i technologiami: Cloud/Saas, No-code/low-code; Power Platform
  • Przyjazną atmosferę w zespole o płaskiej strukturze zarządzania
  • Uczestnictwo w międzynarodowych i prestiżowych projektach
  • Pracę hybrydową: w wygodnym, dobrze skomunikowanym biurze i zdalnie (maksymalnie 2 dni pracy zdalnej w tygodniu)
  • Umowa o pracę lub kontrakt – w zależności od preferencji
  • Work-life balance
  • Biuro przyjazne zwierzętom
  • Świętowanie urodzin, świąt etc.
  • System premiowy
  • Multisport

Twój zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w projektach lokalnych i międzynarodowych
  • Realizacja zadań związanych z wdrożeniami nowoczesnych systemów informatycznych dla firm.

Nasze wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w zespołach wdrożeniowych systemów ERP, CRM, produkcyjnych lub logistycznych
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw
  • Wykształcenie wyższe (znajomość podstaw rachunkowości będzie dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie, motywacja oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności organizacyjne i analityczne
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość systemów Microsoft Dynamics 365 (Business Central/Sales/Marketing) lub innych ERP/CRM
  • Znajomość SQL

Wysyłasz do nas swoje CV? Pozwól nam przetwarzać Twoje dane i dopisz poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IT Vision sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Chcesz abyśmy uwzględnili Twoją kandydaturę również w innych rekrutacjach? Dopisz poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administrator danych

Informujemy, że Administratorem danych jest IT Vision Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. J. Chełmońskiego 166.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe