fbpx

O nas

Działamy niezmiennie od 2000 roku na międzynarodowym rynku produktów i rozwiązań informatycznych dla firm. Towarzyszymy firmom w nieustającym procesie rozwoju i transformacji cyfrowej. Specjalizujemy się we wdrażaniu i dostosowywaniu systemów ERP i platform B2B. Oferujemy również rozwiązania z zakresu controllingu oraz Business Intelligence. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 400 projektów na całym świecie, m.in.:  Polska, Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Ukraina, Wielka Brytania, Szwajcaria, Belgia, Norwegia, Holandia, Turcja, RPA. Dzięki tym doświadczeniom posiadamy bardzo szeroką wiedzę branżową z zakresu produkcji, dystrybucji i usług profesjonalnych.  

Nasz zespół tworzą eksperci z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjaliści, jak również osoby na początku kariery. Uzupełniamy się i dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Za naszym zespołem stoją kompetencje. Nie tylko te zdobyte poprzez praktyczne doświadczenie. Naszą firmę tworzy zespół helpdesk, który służy swoim doświadczeniem i pomocą na każdym etapie prac związanych z wdrażaniem systemu, serwisem oraz aktualizacjami, zespół doświadczonych programistów i architektów systemowych, którzy w oparciu o swoje 20-letnie doświadczenie programują i dobierają rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb firmy oraz zespół konsultingowy, składający się z ekspertów w dziedzinie biznesu i systemów ERP/CRM/ WMS i który pomaga dobrać system najlepiej dopasowany do potrzeb i modelu biznesowego firmy a w razie konieczności wspiera w modyfikacji wybranego systemu do potrzeb konkretnej firmy.   

Jesteśmy w ciągłym procesie doskonalenia, a ścisła współpraca z partnerami i dostawcami ułatwia realizację najtrudniejszych projektów i utrzymanie pozycji lidera rynku wdrożeń. Nasz zespół wspiera sieć współpracujących partnerów i konsultantów na całym świecie. Dzięki temu mamy możliwość realizacji najbardziej skomplikowanych projektów i świadczenia usług w lokalnych językach w poszczególnych krajach.  

Nieustannie uczestniczymy w szkoleniach dotyczących najnowszych rozwiązań branżowych, zwiększając swoją wiedzę i kompetencje, udokumentowaną certyfikatami (posiadamy ponad 150 certyfikatów, potwierdzających kompetencje: m.in. Microsoft, NetSuite, RamBase, SAP, Comarch i inne.). Na bazie naszego doświadczenia i wiedzy, nieustannie rozwijamy własne rozwiązania rozszerzające systemy ERP.  

  W procesie digitalizacji i cyfryzacji wykorzystujemy najlepszą dostępną na rynku technologię chmury Microsoft. Posiadamy najwyższy status partnerstwa Microsoft – Microsoft Gold Certified Partner. To wyróżnienie, bowiem takim certyfikatem, poszczycić się mogą tylko najlepsze firmy sektora informatycznego. Od lat należymy do ścisłej czołówki partnerów Microsoft w Polsce, którzy wykazują się najwyższym poziomem wiedzy i doświadczenia w zakresie technologii Microsoft i mamy możliwość budowania najściślejszych relacji z Microsoft, posiadając przy tym dostęp do unikalnego wsparcia serwisowego.  

Jeśli dla Państwa firmy ważne są innowacyjność, efektywność oraz wysoka jakość to z pewnością IT Vision będzie dla Państwa firmy odpowiednim partnerem!

    Masz pytania? Skontaktuj się z nami
    Więcej
    Więcej

    Zobacz więcej naszych działań: