fbpx

Aktualności

Microsoft Dynamics 365 u klienta – full cloud

Nowy rok rozpoczynamy wdrożeniem Microsoft Dynamics 365 full cloud u nowego klienta z branży produkcji i dystrybucji

Dynamics 365 w chmurze na jeszcze lepszym poziomie

Razem z 1ClickFactory głęboko wierzymy, że przejście do chmury to przyszłość. Dzięki współpracy z 1 ClickFactory możemy przedstawić bardziej konkurencyjną ofertę dla naszych klientów.

Najważniejsze informacje o systemie Microsoft

Pokazujemy najważniejsze informacje o systemie Microsoft, nowe rozwiązania i funkcjonalności

Koszty w wyborze systemu ERP – o czym zapominamy

Każdy, kto chce pracować z systemem tak długo, musi mieć w zespole wróżkę. Ponieważ za 10 lat wiele może się zmienić! Wiemy na co zwrócić uwagę, żeby wybrać odpowiednio!

Wybór partnera wdrożeniowego

Jeśli więc naprawdę chcesz w pełni wykorzystać swój następny system ERP lub inicjatywę cyfrowej transformacji, nie wybieraj partnera wdrożeniowego w oparciu o najniższe koszty

Lepsze wsparcie zarządzania firmą

Zyskaj wsparcie w zarządzaniu firmą razem z nowoczesnym systemem do zarządzania. Oferujemy wsparcie ekspertów na każdym etapie współpracy.

Nowości w systemie Microsoft Dynamics

Firma Microsoft nieustannie inwestuje w światowej klasy usługę chmurową, która jest łatwa do wdrożenia. Co więcej, zapewnia wysoką wydajność i spełnia cele biznesowe, a także cele partnerów i klientów

Jak przeprowadzić transformację cyfrową skutecznie?

Jak przeprowadzić transformację cyfrową skutecznie? Oto kilka porad dla szefów i menadżerów, które pomogą zakończyć transformację cyfrową firmy sukcesem.

Microsoft 365 i Teams – nowa przyszłość pracy

Microsoft 365 i Teams pozwalają dostosować się do zmienionego środowiska pracy, zachowując, a nawet poprawiając, wydajność Twojej firmy i pracowników.

Obsługa klienta – Dynamics 365

Microsoft zapewnia szereg rozwiązań, aby umożliwić Ci obsługę klienta na światowym poziomie. Obsługa klienta i wsparcie pracowników terenowych to główne obszary nowych rozwiązań od Microsoftu.