Aktualności

Microsoft 365 i Teams – nowa przyszłość pracy

Microsoft 365 i Teams pozwalają dostosować się do zmienionego środowiska pracy, zachowując, a nawet poprawiając, wydajność Twojej firmy i pracowników.

Obsługa klienta – Dynamics 365

Microsoft zapewnia szereg rozwiązań, aby umożliwić Ci obsługę klienta na światowym poziomie. Obsługa klienta i wsparcie pracowników terenowych to główne obszary nowych rozwiązań od Microsoftu.

Dynamics 365 Commerce – nowe funkcje i możliwości

Nowe funkcje Dynamics 365 Commerce to między innymi ulepszenia omnichannel, nowoczesny sklep z usprawnieniami dla pracowników pierwszej linii, nowe dodatki do danych wywiadowczych, spostrzeżeń i analiz czy nowe możliwości handlu elektronicznego.

Migracja do chmury – jak zrobić to dobrze?

Wierzymy, że przejście do chmury jest przyszłością. Dlatego wszystkie firmy, które chcą być pionierami i jako pierwsze korzystać z rozwiązań chmurowych, które niosą ze sobą przewagi konkurencyjne - zachęcamy do pełnej migracji.

Dynamics 365 i Power Platform na Microsoft Ignite

Podczas konferencji Microsoft Ignite ogłoszono nowe funkcje Microsoft Power Platform i Dynamics 365, które wspierają budowanie odporności przedsiębiorstw na każdym poziomie biznesowym i pomagają sprostać dzisiejszym wyzwaniom

Nowe rozwiązania i funkcje RamBase!

Rok 2020 przyniósł wiele zmian. Tegoroczna konferencja partnerów RamBase nie odbyła się jak zawsze w Norwegii, ale była internetowym spotkaniem. Jak większość konferencji w roku, w którym staliśmy się bardziej cyfrowi i zdygitalizowani niż kiedykolwiek.

Endpoint Manager od Microsoft

Znaczenie Microsoft Enpoint Manager, przechodzenie do chmury oraz rozwiązania cloudowe są niezbędne, aby sprawnie zarządzać firmą w czasie kryzysu.

Dynamics 365 i Power Platform – inteligentna chmura biznesowa

Rozwiązania cloudowe z każdym rokiem zyskują na popularności. Ogromnym uznaniem cieszą się narzędzia Microsoftu. 97% firm z rankingu Fortune 500 używa Power Platform, a 57% systemu Dynamics 365.

Nowa era biznesu z rozwiązaniami Azure IoT

Azure IoT napędza transformację wszędzie. Co więcej, wykorzystanie IoT otwiera drogę powrotu do miejsca pracy. Można stwierdzić, że IoT to nieskończona lista zalet.

Microsoft Inspire – nowości i wydarzenia

Microsoft Inspire – nowości ze świata Microsoft i najważniejsze wydarzenia 2020 roku