Aktualności

RamBase zdobywa świat

Mamy jasną wizję: Będziemy oczywistym wyborem dla klientów, którzy pracują zarówno z produkcją, jak i z dystrybucją, podczas decydowania się na system ERP

Power BI – nowe rozwiązania

Nowości w Power Bi to przede wszystkim nowa funkcja personalizacji wizualnej, umożliwiająca użytkownikom końcowym przeglądanie i personalizowanie wizualizacji w widoku konsumpcji raportu!

Microsoft wyłoży miliard dolarów na plan transformacji cyfrowej dla Polski

Największa inwestycja technologiczna w historii Polski będzie możliwa dzięki Microsoft. W ramach inwestycji stworzony zostanie m.in. dostęp do lokalnych usług w chmurze z pierwszym nowoczesnym centrum danych w regionie.

System ERP w kilkanaście godzin – w Polsce możliwe dzięki IT Vision

Uruchomienie systemu ERP w kilkanaście godzin? W Polsce to możliwe dzięki IT Vision. Wieloletnia współpraca naszej firmy z grupą QBS i Microsoftem sprawiły, że przygotowaliśmy metodykę szybkiego wdrożenia Business Central w Polsce.

ERP i kryzys spowodowany Covid-19

Jak obecny kryzys spowodowany koronawirusem wpływa na rynek ERP (popyt) i przemysł (podaż) i jakich zmian należy się spodziewać w związku z jego pojawieniem się?

Lepsze niż ideał: Power BI z Jet Analytics dla Dynamics

Power BI zrewolucjonizował rynek przystępnych, wygodnych rozwiązań do wizualizacji danych. Ale co gdybyśmy ci powiedzieli, że istnieje sposób na ulepszenie nawet prawie idealnej usługi Power BI?

Rozszerzona analityka, raportowanie i Business Intelligence

Dzięki współpracy z Data Courage możemy zaoferować naszym klientom rozszerzone funkcjonalności z zakresu raportowania, wizualizacji danych, analityki czy budżetowania.

Microsoft Teams – Pracuj zdalnie korzystając z darmowej wersji

Wypróbuj bezpłatny, 6-cio miesięczny, TRIAL aplikacji Microsoft Teams. Narzędzia, które ułatwia komunikację zespołu, prowadzenia rozmów, wideokonferencji, przesyłania plików, dokumentów

Obieg dokumentów – koniec ery papierowych faktur

Automatyczne pobieranie i szybkie przetwarzanie dokumentów w międzynarodowej firmie z branży medycznej.

Netronic – sprawność operacyjna dzięki graficznemu planowaniu

Uzyskaj dostęp do najwyższej jakości narzędzi do graficznego planowania pracy