Aktualności

Dynamics 365 i Power Platform – inteligentna chmura biznesowa

Rozwiązania cloudowe z każdym rokiem zyskują na popularności. Ogromnym uznaniem cieszą się narzędzia Microsoftu. 97% firm z rankingu Fortune 500 używa Power Platform, a 57% systemu Dynamics 365.

Nowa era biznesu z rozwiązaniami Azure IoT

Azure IoT napędza transformację wszędzie. Co więcej, wykorzystanie IoT otwiera drogę powrotu do miejsca pracy. Można stwierdzić, że IoT to nieskończona lista zalet.

Microsoft Inspire – nowości i wydarzenia

Microsoft Inspire – nowości ze świata Microsoft i najważniejsze wydarzenia 2020 roku

Dataflex – nowość od Microsoftu dla aplikacji Teams

Microsoft ogłosił wydanie nowego rozwiązania jakim jest Microsoft Dataflex

Microsoft rozszerza ofertę AI o rozpoznawanie obrazów!

Microsoft kupił Orions Systems. Dzięki temu rozszerzył ofertę Dynamics 365 Connected o narzędzia sztucznej inteligencji oparte na rozpoznawaniu obrazów . Orion System to rozwiązanie do optymalizacji detalicznej w sklepie, które wykorzystuje obrazy i inne analizy danych oparte na czujnikach.

NetSuite – teraz możesz lepiej poznać system!

Stworzyliśmy stronę produktu NetSuite! Dzięki temu, potencjalni użytkownicy mogą poznać funkcjonalności tego systemu oraz jego zalety i zastosowanie w poszczególnych branżach.

Poznaj najlepiej ocenione przez użytkowników systemy ERP!

Info-tech przedstawił najbardziej popularne wśród użytkowników systemy ERP. W czołówce zestawienia znalazły się rozwiązania oferowane przez IT Vision.

Biała lista dostępna w systemie RamBase dzięki IT Vision

Przygotowaliśmy funkcjonalność Białej Listy systemu ERP RamBase. Dzięki pracy naszych programistów system dostosowany jest do polskich przepisów prawnych.

“Magiczny kwadrat” rozwiązań ERP w chmurze.

Rozwiązania oferowane przez IT Vision zostały docenione przez wiodącą firmę badawczo-doradczą Gartner.

Tech Talks Summit 2020, największa konferencja technologiczna w Polsce

Za nami największa konferencja Technologiczna w Polsce. W spotkaniu zorganizowanym przez Microsoft wzięło udział 4 tysiące osób. Całość wydarzenia była podzielona na 4 obszary tematyczne z 11 ścieżkami szczegółowymi. Całe wydarzenie Tech Talks Summit 2020 to aż 45 sesji technologicznych.