fbpx

Aktualności

Microsoft stale ulepsza Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business Central to kompleksowe rozwiązanie aplikacji biznesowych, które zostało zaprojektowane i zoptymalizowane dla małych i średnich firm. Aby stale ulepszać swoje rozwiązania, Microsoft aktywnie wykorzystuje wiedzę i kreatywność swoich partnerów wdrożeniowych i użytkowników końcowych na całym świecie.

Nowe rozwiązania RamBase!

Nowe rozwiązania RamBase to lepsza dostępność platform, aplikacji mobilnych czy rozwiązań desktopowych. Poznaj najnowsze zmiany w systemie.

Microsoft wspiera programistów – My Build 2021

Microsoft wspiera programistów - pokazujemy najnowsze rozwiązania Microsoftu, zaprezentowane podczas konferencji My Build 2021. Zobacz, jak Microsoft ułatwia i upraszcza pracę programistów!

Granica danych UE dla chmury Microsoft

Microsoft rozpoczął już prace, aby podstawowe usługi w chmurze mogły zarówno przechowywać, jak i przetwarzać w UE wszystkie dane osobowe użytkowników z sektora komercyjnego i publicznego w UE. Plan obejmuje wszelkie dane osobowe zawarte w danych diagnostycznych i danych generowanych przez usługi, a także dane osobowe, wykorzystywane przy udzielaniu wsparcia...

Rola technologii w pozyskaniu pracownika

Jaka jest rola technologii informacyjnych w toczącej się „wojnie o talenty”? Warto zadbać o to, aby Twoje rozwiązania informatyczne, procesy biznesowe i współpraca wewnętrzna były po prostu doskonałe.

Integracja Office 365 z Dynamics

Połączenie rozwiązań pakietu Office 365 z systemem Microsoft Dynamics 365 to nie tylko usprawnienie codziennej pracy. To również rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics

Nowe wydanie 2021 wave 1 Dynamics 365

Microsoft ogłosił i zaprezentował nowe wydanie 2021 wave 1 Dynamics 365. W ramach wave 1 w 2021 roku nastąpiło kilka kluczowych zmian w systemie. Wdrożono ponad 20 nowych aplikacji i 10 ulepszeń dla klientów

Dynamics NAV – Microsoft obiecuje wsparcie systemu

Wielu klientów Dynamics NAV zastanawia się, jaka przyszłość czeka ich system. I czy będą mogli liczyć na wsparcie od jego dostawcy. Oraz od partnerów wdrożeniowych. Odpowiedź jest prosta: Dynamics NAV będzie dalej wspierany Microsoft.

Za nami Envision Forum

Większość firm w Polsce zdaje sobie sprawę ze znaczenia transformacji cyfrowej. Z tego, że jest ona nie tylko szansą na rozwój, ale wręcz koniecznością. Jednak polskie firmy prezentują bardzo zróżnicowaną prędkość digitalizacji

Dostawca systemu ERP – jak radzi sobie z kryzysem?

Jak sprawdzić czy dostawca systemu ERP radzi sobie z kryzysem? Przygotowaliśmy listę pytań i wskazówek jak sprawdzić jak radzą sobie dostawcy systemów ERP.