fbpx

Aktualności

Dynamics NAV – Microsoft obiecuje wsparcie systemu

Wielu klientów Dynamics NAV zastanawia się, jaka przyszłość czeka ich system. I czy będą mogli liczyć na wsparcie od jego dostawcy. Oraz od partnerów wdrożeniowych. Odpowiedź jest prosta: Dynamics NAV będzie dalej wspierany Microsoft.

Za nami Envision Forum

Większość firm w Polsce zdaje sobie sprawę ze znaczenia transformacji cyfrowej. Z tego, że jest ona nie tylko szansą na rozwój, ale wręcz koniecznością. Jednak polskie firmy prezentują bardzo zróżnicowaną prędkość digitalizacji

Dostawca systemu ERP – jak radzi sobie z kryzysem?

Jak sprawdzić czy dostawca systemu ERP radzi sobie z kryzysem? Przygotowaliśmy listę pytań i wskazówek jak sprawdzić jak radzą sobie dostawcy systemów ERP.

ERP i CRM w firmie – lusterko wsteczne czy peryskop?

ERP i CRM w firmie niczym peryskop może patrzeć wstecz i do przodu wedle potrzeby. Który w dowolnym momencie wyświetla również aktualną pozycję Twojej firmy. Ten ulepszony widok z pewnością pomoże Twojej firmie w rozwoju!

RamBase – system dla firm produkcyjnych

Z CSO RamBase i CEO IT Vision rozmawiamy o tym, dlaczego RamBase tak dobrze pasuje do firm zajmujących się produkcją. Pokazujemy, co czyni go wyjątkowym i jakie ma przewagi nad innymi systemami.

Współpraca IT Vision i Engave

Kooperacja IT Vision i Engave pozwoli nie tylko na wspólną realizację projektów, ale zapewni jeszcze lepszą obsługę klienta.

Nowy klient z systemem RamBase na pokładzie IT Vision!

Cieszymy się, że kolejny klient skorzysta z rozwiązania, jakim jest system RamBase. Połączenie funkcjonalności i wiedzy specjalistów usprawnią pracę klienta - firmy Recomedic - nowoczesnej firmy produkcyjnej działającej w wielu krajach.

Nowe funkcjonalności Microsoft Dynamics w 2021 roku!

Microsoft ogłosił nowe funkcjonalności Microsoft Dynamics, które będą dostępne w 2021 roku. Pokazujemy, jak zmiany usprawniają pracę użytkowników! Poznaj najciekawsze i najbardziej istotne nowe funkcjonalności Microsoft Dynamics Business Central.

Systemy ERP i CRM – podejście rozproszone i platformowe

Systemy ERP i CRM – podejście rozproszone i platformy. Podpowiadamy jakie podejście jest najlepsze dla sprawnego zarządzania i sukcesu firmy

Sukces firmy z systemem RamBase

Sukces firmy Aarbakke AS z systemem RamBase. Firma znalazła się w finale konkursu dla najbardziej inteligentnych firm przemysłowych. Poznaj tę historię!