fbpx

Aktualności

Płonąca platforma ERP

Twój ERP jest bijącym sercem Twojej organizacji. To do Ciebie należy upewnienie się, że serce wciąż bije. Masz wszystko co potrzebne by uniknąć pozostania na “płonącej platformie”.

RamBase wspiera polskie firmy

Marcin Wypych, Starszy Konsultant systemów ERP opowiada, w jaki sposób RamBase wspiera polskie firmy

AppSource Microsoft – sam stwórz idealny system!

Czy wiesz, że możesz korzystać z podstawowego systemu do zarządzania i dostosować go do własnych potrzeb dzięki dodatkom ze sklepu AppSource?

Najnowsze rozwiązania w świecie programistów

Najwazniejsze nowości i rozwiązania dla programistów przygotowane przez Microsoft. Sztuczna inteligencja, zaawansowane aplikacje, nowości w bazie NoSQL.

Microsoft stale ulepsza Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business Central to kompleksowe rozwiązanie aplikacji biznesowych, które zostało zaprojektowane i zoptymalizowane dla małych i średnich firm. Aby stale ulepszać swoje rozwiązania, Microsoft aktywnie wykorzystuje wiedzę i kreatywność swoich partnerów wdrożeniowych i użytkowników końcowych na całym świecie.

Nowe rozwiązania RamBase!

Nowe rozwiązania RamBase to lepsza dostępność platform, aplikacji mobilnych czy rozwiązań desktopowych. Poznaj najnowsze zmiany w systemie.

Microsoft wspiera programistów – My Build 2021

Microsoft wspiera programistów - pokazujemy najnowsze rozwiązania Microsoftu, zaprezentowane podczas konferencji My Build 2021. Zobacz, jak Microsoft ułatwia i upraszcza pracę programistów!

Granica danych UE dla chmury Microsoft

Microsoft rozpoczął już prace, aby podstawowe usługi w chmurze mogły zarówno przechowywać, jak i przetwarzać w UE wszystkie dane osobowe użytkowników z sektora komercyjnego i publicznego w UE. Plan obejmuje wszelkie dane osobowe zawarte w danych diagnostycznych i danych generowanych przez usługi, a także dane osobowe, wykorzystywane przy udzielaniu wsparcia...

Rola technologii w pozyskaniu pracownika

Jaka jest rola technologii informacyjnych w toczącej się „wojnie o talenty”? Warto zadbać o to, aby Twoje rozwiązania informatyczne, procesy biznesowe i współpraca wewnętrzna były po prostu doskonałe.

Integracja Office 365 z Dynamics

Połączenie rozwiązań pakietu Office 365 z systemem Microsoft Dynamics 365 to nie tylko usprawnienie codziennej pracy. To również rozszerzenie funkcjonalności systemu Dynamics