Nasi klienci

Zaufało nam już ponad 200 firm. Poznaj historie naszych klientów

VISIONAPARTMENTS oferuje luksusowe apartamenty pod wynajem. Firma w swoim portfolio oferuje ponad 130 000 nieruchomości w ponad 850 miastach. Sama firma posiada ponad 1 800 mieszkań do wynajęcia w Zurychu, Berlinie, Lozannie, Wiedniu, Frankfurcie, Zug, Vevey, Lucernie i Warszawie. Wkrótce, w jej...
VISIONAPARTMENTS

Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom firma VISIONAPARTMENTS otrzymała system ERP dostosowany do swoich indywidualnych i nieszablonowych potrzeb. IT Vision wdrożyło Microsoft Dynamics w taki sposób, by system był dostosowany do łatwej i szybkiej implementacji kolejnych rozwiązań i usprawnień.

apartamenty wynajem
Grupa firm JFC jest znana na świecie z wielu innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Liczne produkty są dostarczane do takich sektorów jak rolnictwo, przemysł sanitarny, gastronomiczny, hotelarstwo, budownictwo i ochrona środowiska.
JFC Polska

Wdrożone rozwiązania usprawniły procesy biznesowe i obieg informacji, a także umożliwiły bieżącą ocenę kondycji firmy oraz rentowności produkcji.

Dynamics microsoft Microsoft SQL Server Office 365 produkcja tworzywa sztuczne wdrożenie Windows Server
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy (UTP) jest wieloprofilową uczelnią, integrującą nauki rolnicze i techniczne. Zajmuje wysokie miejsca w rankingach wyższych uczelni, zwłaszcza w tych, w których oceniane jest przygotowanie absolwentów do zdobycia dobrej pracy. Działalność naukowa i dydaktyczna opiera się na współpracy z prawie...
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy

Celem projektu było umożliwienie prowadzenia badań zarówno przez studentów, pracowników naukowych uniwersytetu, jak i przez przedsiębiorstwa związane z uczelnią.

Dynamics finanse publiczne General eTeacher Klienci microsoft nasi klienci uczelnia wyższa wdrożenie
NOVOMATIC Technologies Poland S.A. (NTP) to nowoczesna firma produkująca systemy i oprogramowanie multimedialne bazujące na dużych rozproszonych systemach informatycznych. Oferuje także najnowocześniejsze produkty i usługi, takie jak rozproszone i sieciowe gry 2D i 3D. W swoim asortymencie posiada maszyny video i...
NOVOMATIC Technologies Poland S.A

Dzięki wprowadzonemu rozwiązaniu w łatwy sposób można otrzymać informacje o dacie przyjęcia wyposażenia, lokalizacji, pracowniku odpowiedzialnym, numerze seryjnym i nadanym numerze kodu kreskowego.

Dynamics Klienci microsoft nasi klienci software wdrożenie
Ekoconsultant Sp. z o.o. działa na rynku usług outsourcingu i doradztwa. Firma zatrudnia specjalistów z dziedziny rachunkowości, finansów, HRM, ISO, prawa, ekonomii, funduszy UE i informatyki. Ekoconsultant skupia się na dostarczaniu usług księgowych, płacowych i konsultingowych dla wymagających klientów zaliczanych...
Ekoconsultant

Mając na uwadze wzrastające potrzeby informatyczne firmy Ekoconsultant oraz oczekiwania controllingowe jej klientów zastąpiono dotychczasowy system, nowoczesnym i elastycznym w dostosowaniu do potrzeb rozwiązaniem do planowania zasobów przedsiębiorstwa – Microsoft Dynamics.

doradztwo Dynamics Klienci microsoft outsorcing wdrożenie