fbpx

Nasi klienci

Zaufało nam już ponad 200 firm. Poznaj historie naszych klientów

UAB Dekoloma to przedsiębiorstwo zajmujące się handlem hurtowym i detalicznym artykułami odzieżowymi. Firma zlokalizowana jest w Józefosławie, w województwie mazowieckim. Swoją działalność koncentruje głównie na sprzedaży internetowej, ale posiada również stacjonarny sklep detaliczny.
UAB Dekoloma

UAB Dekoloma to przedsiębiorstwo zajmujące się handlem hurtowym i detalicznym artykułami odzieżowymi. Firma zlokalizowana jest w Józefosławie, w województwie mazowieckim. Swoją działalność koncentruje głównie na sprzedaży internetowej, ale posiada również stacjonarny sklep detaliczny.

Firma BRENAL istnieje na rynku od 20 lat i dostarcza rozwiązania projektowe wraz z urządzeniami, instalacjami i kompletnym procesem produkcyjnym dla Przemysłu 4.0. W swojej ofercie posiada również zbiorniki magazynowe, instalacje przemysłowe oraz linie procesowe (automatyka, systemy dozowania, transport, zbiorniki,...
BRENAL

Firma BRENAL istnieje na rynku od 20 lat i dostarcza rozwiązania projektowe wraz z urządzeniami, instalacjami i kompletnym procesem produkcyjnym dla Przemysłu 4.0. W swojej ofercie posiada również zbiorniki magazynowe, instalacje przemysłowe oraz linie procesowe (automatyka, systemy dozowania, transport, zbiorniki, systemy mycia, rurociągi). 

STRUNBET (grupa Leonhard Moll AG), to wytwórnia podkładów strunobetonowych w Bogumiłowicach powstała w 1957r. Jest wiodącym producentem najwyższej jakości strunobetonowych podrozjazdnic i podkładów oraz żelbetowych płyt przejazdowych dla sieci PKP PLK S.A. oraz zarządców infrastruktury tramwajowej.
Strunbet

Dzięki wdrożonemu systemowi Strunbet mógł zrezygnować z jednoczesnego korzystania z kilku programów do zarządzania przedsiębiorstwem i ręcznego wspomagania zarządzania i planowania (np. przy pomocy MS Excel). Firma otrzymała jedno kompleksowe rozwiązanie, zintegrowane z systemem kadrowo-płacowym, które zastąpiło dotychczasowe narzędzia.

VISIONAPARTMENTS oferuje luksusowe apartamenty pod wynajem. Firma w swoim portfolio oferuje ponad 130 000 nieruchomości w ponad 850 miastach. Sama firma posiada ponad 1 800 mieszkań do wynajęcia w Zurychu, Berlinie, Lozannie, Wiedniu, Frankfurcie, Zug, Vevey, Lucernie i Warszawie. Wkrótce, w jej...
VISIONAPARTMENTS

Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom firma VISIONAPARTMENTS otrzymała system ERP dostosowany do swoich indywidualnych i nieszablonowych potrzeb. IT Vision wdrożyło Microsoft Dynamics w taki sposób, by system był dostosowany do łatwej i szybkiej implementacji kolejnych rozwiązań i usprawnień.

apartamenty wynajem
Grupa firm JFC jest znana na świecie z wielu innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Liczne produkty są dostarczane do takich sektorów jak rolnictwo, przemysł sanitarny, gastronomiczny, hotelarstwo, budownictwo i ochrona środowiska.
JFC Polska

Wdrożone rozwiązania usprawniły procesy biznesowe i obieg informacji, a także umożliwiły bieżącą ocenę kondycji firmy oraz rentowności produkcji.

Dynamics microsoft Microsoft SQL Server Office 365 produkcja tworzywa sztuczne wdrożenie Windows Server