fbpx

Zapewnij wysoką jakość usług i obsługi!

Usługi profesjonalne to dynamicznie rozwijający się sektor rynku, którego znaczenie stale rośnie. Dla Twojej firmy ważne jest utrzymywanie wysokiego poziomu świadczonych usług oraz zadowolenia klientów. Oferowane usługi muszą być konkurencyjne i sprostać rosnącym wymaganiom rynkowym.

Co to jest ERP? System do zarządzania firmą i Twoimi usługami

Żeby sprostać oczekiwaniom klientów, zachować wysoką jakość usług, poziom obsługi, a także stale rozwijać firmę warto wdrożyć system do zarządzania przedsiębiorstwem – system ERP. Taki system pozwala zarządzać każdym aspektem przedsiębiorstwa. Umożliwia rozwój kompetencji i doskonalenie zespołu. Wspiera również efektywne wykorzystanie zasobów. Co więcej, system ERP pozwala rozwijać i poprawić współpracę z klientami, partnerami, współpracownikami zewnętrznymi

Zalety systemu ERP dla usług profesjonalnych

Wsparcie całego procesu sprzedaży

Odpowiednio dobrany i skonfigurowany system ERP dla usług profesjonalnych nie tylko wesprze cały proces Twojej sprzedaży od zapytania do realizacji usługi, ale także poprawi rzeczywistą wydajność sprzedaży, pozwoli poprawić wyniki finansowe firmy i umożliwi skrócenie czasu realizacji i rozliczenia. To wszystko sprawi, że Twoja firma będzie się rozwijać i stanie się bardziej konkurencyjna.

Zarządzanie sprzedażą prostą i złożoną – usługi profesjonalne

System ERP dla usług profesjonalnych wspiera sprzedaż prostą (faktura – sprzedaż), jak również pełny proces sprzedaży (szansa – oferta – zamówienie – rozliczenie). System wspiera działalność całej firmy i automatyzuje działania procesów zarówno front-office jak i back-office, w tym: zarządzanie finansami, przychodami, zapasami, zespołem, a także fakturowanie. Daje pracownikom wszystkich szczebli wgląd w kluczowe wskaźniki wydajności i elastyczne raporty, zwiększając ich efektywność i wpierając ich w podejmowaniu najlepszych decyzji biznesowych.

ERP dla usług profesjonalnych
Usługi profesjonalne

Łatwe zarządzanie danymi

Wdrożenie systemu ERP w firmie świadczącej usługi profesjonalne ułatwia zarządzanie danymi, ujednolicając je i dając do nich szybki dostęp. Odpowiednio skonfigurowane moduły pozwalają również na cyfryzację i automatyczne przekazywanie dokumentów, a także ułatwiają ich archiwizację.

Możliwość konfiguracji z innymi systemami

System ERP obejmuje cały zakres działalności firmy, w tym sprzedaż, fakturowanie, budżetowanie i controlling w jednym narzędziu. Dodatkowo może być skonfigurowany z systemami branżowymi i dostosowany do indywidualnych potrzeb firmy oraz specyfiki branży.

Jedno narzędzie obsłuży wszystkie procesy w Twojej firmie, dzięki zintegrowaniu z obszarami rachunkowości i finansów.

Zastanawiasz się nad zakupem systemu ERP? Skontaktuj się z nami i dowiedz się jaki system będzie najlepszy dla Twojej firmy

    Umów się na bezpłatną konsultację
    Więcej
    Więcej