fbpx

System, który wesprze cały proces sprzedaży i dystrybucji

Dla rozwoju Twojej firmy ważne jest stałe podnoszenie konkurencyjności i podejmowanie odpowiednich decyzji biznesowych. Sprzedaż i dystrybucja wymagają atrakcyjnej oferty i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klientów. Twoje działania skierowane są na podnoszenie satysfakcji klienta oraz jakości produktów.

Co to jest ERP? System do zarządzania firmą

ERP dla dystrybucji i handlu
Sprzedaż i dystrybucja

Żeby sprostać oczekiwaniom klientów i stale rozwijać firmę warto wdrożyć system do zarządzania przedsiębiorstwem – system ERP. Taki system pozwala zarządzać każdym aspektem przedsiębiorstwa, a także automatyzować i usprawniać procesy. System ERP daje wgląd w wyniki firmy oraz w bieżące i zaplanowane działania czy zlecenia.

Zalety systemu ERP w sprzedaży i dystrybucji

Poprawa wyników finansowych

Nie każdy system w takim samym stopniu będzie wspierał firmę w realizacji procesu sprzedaży. Warto zainwestować w rozwiązanie, które całościowo wspiera ten proces. Od zapytania do realizacji zamówienia. Oraz taki, który podnosi rzeczywistą wydajność sprzedaży.

To wszystko sprawi, że Twoja firma będzie się rozwijać i stanie się bardziej konkurencyjna.

Wsparcie wszystkich rodzajów sprzedaży

System ERP dla handlu wspiera sprzedaż prostą (faktura – sprzedaż), jak również pełny proces sprzedaży (szansa – oferta – zamówienie – rozliczenie). Ułatwia także prowadzenie sprzedaży przez Internet (B2B i B2C).  Dzięki wdrożeniu systemu ERP odpowiednio tworzone procesy, budżety sprzedaży i zakupów oraz szczegółowe raporty pozwalają podejmować właściwe decyzje biznesowe i pokazują obecny stan firmy. Wdrożenie systemu daje ponadto kontrolę nad rozbudowaną polityką cenową.

Łatwe zarządzanie ofertami i zamówieniami

Sprzedaż i dystrybucjasystem ERP pozwala na łatwe zarządzanie ofertami, zbiorczymi zamówieniami i procesami zamówień sprzedaży. Dzięki modułom pokazującym prognozy popytu i sprzedaży umożliwia odpowiednie planowanie zaopatrzenia oraz pozwala na integrację zamówień sprzedaży i zakupu. System daje także możliwość budowania bliższych relacji z dostawcami.

System do zarządzania firmą – czy warto wdrożyć go w sprzedaży i dystrybucji?

System do zarządzania firmą pomaga sprostać codziennym wyzwaniom, z jakimi mierzą się firmy w sprzedaży i dystrybucji. ERP dla dystrybucji i handlu pozwala spełniać rosnące oczekiwania klientów. Dodatkowo system zapewnia sprawną obsługę klienta jednocześnie poprawiając jej jakość. Wdrożenie systemu do zarządzania w sprzedaży i dystrybucji to także wzrost konkurencyjności i poprawa rentowności firmy. Jest to szczególnie istotnie ponieważ rynek sprzedaży globalizuje się, a wysokość marż spada.  

Zastanawiasz się nad zakupem systemu ERP? Skontaktuj się z nami i dowiedz się jaki system będzie najlepszy dla Twojej firmy

    Umów się na bezpłatną konsultację
    Więcej
    Więcej