fbpx

Dynamics 365 i Power Platform – inteligentna chmura biznesowa

Słowa kluczowe:
Business CentralcloudDynamicsdynamics 365power platform
Opublikowano:

Rozwiązania cloudowe z każdym rokiem zyskują na popularności. Ogromnym uznaniem cieszą się narzędzia Microsoftu. 97% firm z rankingu Fortune 500 używa Power Platform, a 57% systemu Dynamics 365.

Dynamics 365 i Power platform to narzędzia inteligentnej chmury biznesowej. W tym roku praca w chmurze stała się jeszcze bardziej pożądana. Dlatego wiele firm zdecydowało się na migrację rozwiązań do chmury.

Z rozwiązań cloudowych korzystają najlepiej rozwijające się firmy na całym świecie. 97% firm z rankingu Fortune 500 używa Power Platform, a 57% systemu Dynamics 365. Te wyniki pokazują nie tylko ogromną rolę rozwiązań mobilnych. To również dowód na ogromne zaufanie dla produktów Microsoftu.

Dynamics 365, inteligentna chmura biznesowa, power platform

Alysa Taylor, Corporate Vice-president for the Cloud Marketing Business Applications and Global Industry w Microsoft, podkreśla także, że klienci chcą jak najszybciej zobaczyć wartość wdrożonych rozwiązań. Nie w przeciągu lat czy miesięcy, a w przeciągu tygodniu czy nawet dni. Microsoft sprawia, że ta potrzeba może być zaspokojona.

Jakie są zalety aplikacji biznesowych? To przede wszystkim:

 1. Szybki czas uzyskania wartości.
 2. Inteligentne rozwiązania.
 3. Wyniki biznesowe oparte na danych.
 4. Zintegrowane i rozszerzalne rozwiązanie.
Dynamics 365, inteligentna chmura biznesowa, power platform

Inteligentna chmura biznesowa i Power Platform

Inteligentna chmura biznesowa od Microsoftu to szereg aplikacji usprawniających pracę całego biznesu. Co ważne, wspiera takie obszary jak sprzedaż i marketing, usługi, finanse i operacje oraz handel.

Natomiast na rozwiązania Power Platform składają się rozwiązania:

 • Power BI,
 • Power Apps,
 • Power Automate,
 • Power Virtual Agent.
Dynamics 365, inteligentna chmura biznesowa, power platform

  Otrzymaj wycenę
  Więcej
  Więcej