fbpx

Nowa era biznesu z rozwiązaniami Azure IoT

Słowa kluczowe:
azuBusiness CentralDynamicsinspireIoTmicrosoft
Opublikowano:

Azure IoT napędza transformację wszędzie. Co więcej, wykorzystanie IoT otwiera drogę powrotu do miejsca pracy. Można stwierdzić, że IoT to nieskończona lista zalet.

Klienci szukają urządzeń, spostrzeżeń i działań, które pomogą im sprostać ich najpilniejszym wyzwaniom. Azure IoT daje im taką możliwość.

Rozwiązania Microsoftu pozwalają uprościć opracowywanie bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań IoT. Wszystko to dzięki zarządzanym aplikacjom, a także elastycznej platformie aplikacji, które umożliwiają kompletnemu ekosystemowi IoT szybsze osiąganie celów biznesowych. Osiąganie celów jest możliwe dzięki łączności, ciągłym zaproszeniom, zaufaniu i skalowaniu.

IoT, czyli Internet Rzeczy napędza transformację wszędzie. Co więcej, wykorzystanie IoT otwiera drogę powrotu do miejsca pracy. Można stwierdzić, że IoT to nieskończona lista zalet.

Azure IoT jest wszystkim

Podczas konferencji Microsoft Inspire Vice President of Microsoft’s Worldwide Internet of Things and Mixed Reality Sales powiedział, że „IoT jest wszystkim”. Zwłaszcza w kontekście powrotu do miejsca pracy. Ale co to właściwie oznacza?

 • Zapobiegaj – wdrażaj technologie do monitorowania i wykrywania niebezpiecznych warunków i działań.
 • Odpowiadaj – współpracuj ze społecznościami medycznymi i dostawcami w celu wspierania rozwiązań zdrowotnych.
 • Otwórz się – otwórz ponownie swoją firmę z pewnością bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki technologiom i przepływom pracy, które pozwalają chronić pracowników i społeczeństwo.
 • Odbuduj – inwestuj w rozwiązania dla transformacji, które zwiększają wydajność i maksymalizują możliwości.
Azure IoT, Azure Security

Bezpieczeństwo danych, również w zakresie IoT jest kluczowe zarówno dla użytkowników aplikacji jak i dla ich klientów. Ponadto, aż 97% osób posiada obawy związane z bezpieczeństwem podczas wdrażania IoT.

Azure IoT, Azure Security

Rodney Clark rozwiewa jednak obawy związane z bezpieczeństwem IoT w Microsofcie. Dla IoT Azure Security Center to ujednolicone zarządzanie zabezpieczeniami, a także umożliwienie kompleksowego wykrywania zagrożeń i analiz.

Azure Security Center dla IoT upraszcza ochronę hybrydową, zapewniając ujednoliconą widoczność i kontrolę, adaptacyjne zapobieganie zagrożeniom a także inteligentne wykrywanie zagrożeń i reagowanie na nie w ramach obciążeń działających na urządzeniach krańcowych, lokalnych, na platformie Azure oraz w innych chmurach.

Azure IoT, Azure Security

Azure Security Center to:

 • Ujednolicona widoczność i kontrola.
 • Adaptacyjne zapobieganie zagrożeniom.
 • Inteligentne wykrywanie zagrożeń i reagowanie.

Co ważne, Rodney Clark zaznacza, że 85% osób decyzyjnych w zakresie IoT uważa również, że rozwiązania IoT mają kluczowe znaczenie dla dalszego sukcesu ich firmy.

Podsumowując, IoT jest wszystkim, wszędzie i dla każdego.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami
  Więcej
  Więcej