fbpx

Hatteland polega na świetnych i wykwalifikowanych partnerach

Słowa kluczowe:
cloudprodukcjaRamBasesystem ERP
Opublikowano:

Bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata.

RAMBASE jest unikalną platformą firmy Hatteland, która wdrażana jest łatwo i szybko. Nie wymaga inwestycji w drogie sprzęty czy technologie, co sprawia, że korzystanie z niej nie generuje dodatkowych kosztów. Dzięki temu, że RAMBASE kierowanie przedsiębiorstwem staje się proste i dostępne. Co więcej, RAMBASE wyróżnia się na tle innych dostawców możliwością długotrwałego użytkowania chmury bez kosztownych aktualizacji, ukrytych kosztów czy przestojów w użytkowaniu. 

Spotkanie partnerskie

W Norwegii odbyło się drugie spotkanie Partnerskie dotyczące platformy RAMBASE. W tegorocznym spotkaniu udział wzięli przedstawiciele IT Vision.

W spotkaniu w Norwegii uczestniczyło aż 35ciu przedstawicieli firm partnerskich z całego świata. To prawie 6 razy więcej niż w roku poprzednim! Dzięki dynamicznemu rozwojowi RAMBASE Hatteland ma możliwość realizacji swoich wcześniejszych założeń i planu rozwoju tej platformy. Przede wszystkim bezkonkurencyjność i wyjątkowość rozwiązania jakim jest RAMBASE pozwala na podbicie przez ten produkt rynków z całego świata. 

Partnerzy kluczem do sukcesu

Podczas spotkania poruszanych było wiele tematów, jednak jednym z najważniejszych było postrzeganie partnera biznesowego. CEO firmy Hatteland – Stig Hatteland – podkreślał, że “dla twórców RAMBASE kontrahent to nie tylko sprzedawca usługi i produktu, ale przede wszystkim partner i współpracownik”. 

Hatteland

“Hatteland polega na świetnych i wykwalifikowanych partnerach”
mówi Brand menager RAMBASE, Anne Louise Wage Mikkelsen.

“Hatteland polega na świetnych i wykwalifikowanych partnerach” mówi Brand menager RAMBASE, Anne Louise Wage Mikkelsen. To dla nas ogromny zaszczyt, ponieważ jednym z tych partnerów jest właśnie IT Vision.

Paweł Prymakowski, współwłaściciel i menadżer IT Vision reprezentował firmę podczas spotkania partnerskiego. Jako główne zalety platformy RAMBASE Pan Paweł podkreśla szybkość implementacji systemu jak również brak potrzeby posiadania dużej bazy danych czy rozbudowanego zespołu IT. Dodaje również, że aby korzystać z tego rozwiązania, nie ma potrzeby inwestowania w drogi sprzęt, który szybko ulega eksploatacji.

Spotkanie było wspaniałą okazją do zacieśnienia współpracy z firmą Hatteland jak również do wymiany doświadczeń i wiedzy. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach grupa powiększy się o kolejne państwa i firmy partnerskie dla RAMBASE. 

    Otrzymaj wycenę
    Więcej
    Więcej