fbpx

IT Vision partnerem NetSuite – lidera wśród dostawców ERP

Słowa kluczowe:
cloudNetSuitesystem ERP
Opublikowano:

IT Vision zostało pierwszym i jedynym partnerem o statusie ASP (authorized service provider) w Polsce firmy Oracle. Dzięki temu od października rozwiązania NetSuite staną się łatwo dostępne.

Od start-upów do dużych przedsiębiorstw – NetSuite jest liderem wśród dostawców systemów ERP opartych na chmurze. Oferuje ujednolicony pakiet do zarządzania biznesem obejmujący nie tylko systemy ERP, ale także finanse, CRM i e-commerce.

IT Vision zostało pierwszym i jedynym partnerem o statusie ASP

IT Vision zostało pierwszym i jedynym partnerem o statusie ASP (authorized service provider) w Polsce firmy Oracle. Dzięki temu od października rozwiązania NetSuite staną się łatwo dostępne. 

Oracle zbudował i oparł system na chmurze. Oferowane rozwiązania sprawdzą się zwłaszcza w małych i średnich przedsiębiorstwach. System zapewnia firmie przejrzystość i kontrolę, które są niezbędne, aby podejmować właściwe decyzje i rozwijać się. Ponadto rozwiązanie dostarczane przez Oracle jest wyjątkowo elastyczne. Pozwala na szybkie i łatwe skalowanie, rozwijanie i przyjmowanie nowych modeli biznesowych.

Firmy na całym świecie korzystają z NetSuite

NetSuite

NetSuite wykorzystywany jest przez firmy na całym świecie. Korzystają z niego między innymi ASICS, ESET LLC, DocuSign, MIPRO Enterprises, Tableau Software, Wine.com, Zendesk. ESET LLC docenia to rozwiązanie – „Jesteśmy w stanie dostosować NetSuite do większości naszych potrzeb, szybciej i po niższej cenie niż w przypadku jakiegokolwiek innego systemu.”

Elastyczny i szybki we wdrożeniu

Co więcej, niewątpliwym atutem systemu jest to, że jest on elastyczny i może rozwijać się razem z firmą. „Bardzo ważne było dla nas posiadanie rozwiązania, które będzie się zmieniać i rosnąć razem z nami. NetSuite jest niezawodny i dobrze zorganizowany – możesz na niego liczyć. Sprawia, że wiele rzeczy możesz zrobić łatwiej. Teraz, gdy działamy na całym świecie, jest to niezwykle skuteczny sposób zarządzania naszymi globalnymi finansami i operacjami” – Tableau Software

Dotychczasowi użytkownicy podkreślają również łatwość i szybkość wdrożenia narzędzia. „System NetSuite został wdrożony dla nowego działu logistyki w niewiarygodnie krótkim czasie i pomógł nam zamknąć znaczną część rozliczeń, kiedy najbardziej go potrzebowaliśmy – w grudniu, najbardziej pracowitym miesiącu roku” -Wine.com

Fakt, że zostaliśmy pierwszym partnerem Oracle w Polsce jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jesteśmy dumni, że Oracle powierzyło nam wdrażanie tego rozwiązania. Z niecierpliwością patrzymy w przyszłość czekając na nowe projekty i wyzwania.

    Umów się na bezpłatną prezentację systemu
    Więcej
    Więcej