fbpx

Najważniejsze informacje o systemie Microsoft

Słowa kluczowe:
Business CentralDynamicsdynamics 365microsoftmicrosoft 365
Opublikowano:

Pokazujemy najważniejsze informacje o systemie Microsoft, nowe rozwiązania i funkcjonalności

Wszystkie najważniejsze informacje o systemie Microsoft były zaprezentowane podczas konferencji Directions 4 Partners. Nowe funkcjonalności, usprawnienia, wsparcie mobilności systemów do zarządzania od Microsoft. Organizatorzy pokazali również, że mimo wirtualnych czasów możliwe jest przeprowadzenie dużej, międzynarodowej konferencji na bardzo wysokim poziomie.

Najważniejsze informacje o systemie Microsoft mogli poznać również uczestnicy z całego świata. Wśród uczestników byli również przedstawiciele IT Vision, nasi partnerzy oraz przyjaciele z branży.

W serii wywiadów i rozmów pokazujemy najważniejsze informacje o systemie Microsoft.

O nowych rozwiązaniach w systemie Microsoft Dynamics 365 opowiedział Paweł Prymakowski i Tomasz Woch:

Z Sylwią Wójcik i Piotrem Podgórni rozmawialiśmy o systemach opartych o chmurę, czekających je zmianach i wsparciu Microsoftu w organizacji pracy zdalnej:

Nelsona Tavares da Silva (QBS Group) zapytaliśmy czy i jak koronawirus zmienił zarządzanie firmą. Rozmawialiśmy również o zmianach w procesie cyfryzacji i zaletach systemu Microsoftu:

O najważniejszych informacjach o systemie Microsoft i nowych funkcjach rozmawialiśmy ekspertami z firmy IBSC:

O wrażeniach z konferencji oraz o tym, jak zmienił się sposób prowadzenia firmy i o znaczeniu pracy zdalnej rozmawialiśmy z Ingą Sartauskaite (1ClickFactory)

Poznaj system Dynamics 365 Business Central

    Umów się na bezpłatną prezentację systemu
    Więcej
    Więcej