fbpx

Dynamics 365 w chmurze na jeszcze lepszym poziomie

Opublikowano:

Razem z 1ClickFactory głęboko wierzymy, że przejście do chmury to przyszłość. Dzięki współpracy z 1 ClickFactory możemy przedstawić bardziej konkurencyjną ofertę dla naszych klientów.

Dzięki współpracy z 1 ClickFactory możemy przedstawić bardziej konkurencyjną ofertę dla naszych klientów.

„Rozszerzamy naszą ofertę m.in. w kanale CSP, czyli dostarczania usług chmurowych, które umożliwiają naszym klientom ograniczenie, zwykle dość znacznych, kosztów utworzenia i utrzymywania infrastruktury przy uruchamianiu systemów ERP.
Wspólnie z 1 ClickFactory uruchomiliśmy już pierwsze projekty, m.in. Business Central w Cloud. Połączenie wiedzy eksperckiej i doświadczenia moich kolegów z zespołu wdrożeniowego Dynamics365 w połączeniu ze wsparciem ekspertów Azure dla naszych klientów może być gwarancją udanych wdrożeń.”
Sylwia Wójcik, General Manager IT Vision

1ClickFactory to jedna z wiodących firm na świecie, skupiająca się wyłącznie na biznesie. Pomaga w przejściu klientom do najnowszych wersji rozwiązań ERP w chmurze. Firma wesprze nas w dostarczaniu klientom IT Vision rozwiązań opartych na chmurze firmy Microsoft. Dzięki temu nasi klienci będą mieli nieograniczony czasowo i przestrzennie dostęp do systemu. W przypadku rozwiązań chmurowych warto podkreślić, że nie wymagają one inwestycji w sprzęt czy zaplecze techniczne. Dzięki współpracy z 1ClickFactory możemy zaoferować Dynamics 365 w chmurze na jeszcze lepszym poziomie.

Bezpieczne lądowanie w chmurze

„1ClickFactory, jest certyfikowanym centrum rozwoju firmy Microsoft. Jesteśmy na rynku, aby wspierać partnerów w Europie Środkowo-Wschodniej we wdrażaniu Dynamics 365 w wersji chmurowej. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie podróży z IT Vision i pomoc ich klientom w wylądowaniu w chmurze. Wierzymy, że dzięki połączeniu wiedzy ekspertów IT Vision i 1ClickFactory klienci Dynamics365 uzyskają dostęp do rozwiązań chmurowych Microsoft na najwyższym poziomie
dodaje Iza Karpowicz, przedstawiciel 1ClickFactory na Polskę.

Dynamics 365 w chmurze – co ta współpraca oznacza dla Ciebie jako naszego klienta?

Dzięki ponad 100 ekspertom skupionym na Dynamics 365 i Azure, 1ClickFactory wesprze nas w dostarczaniu naszym klientom rozwiązań opartych na chmurze Microsoft. W rezultacie nasi klienci:

  • otrzymają nieograniczony czasem czy miejscem dostęp do systemu,
  • unikną inwestycji w sprzęt lub inne urządzenia techniczne,
  • uzyskają wsparcie i porady w zakresie najlepszego podejścia do przeniesienia firmowego systemu ERP (lub ERM) do chmury

Przejście do chmury jest przyszłością

Razem z 1ClickFactory głęboko wierzymy, że przejście do chmury to przyszłość. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy chcą wyprzedzić konkurencję i jako pierwsi odnieść korzyści z chmury, aby nie zwlekali z decyzją! I jak najszybciej zakończyli migrację (lub przynajmniej zbudowały strategię, aby to zrobić).

Poznaj Dynamics 365 Business Central

    Umów się na bezpłatną konsultację
    Więcej
    Więcej