RAMBASE – Unikalna platforma ERP dostępna dzięki IT Vision

Słowa kluczowe:
cloudRamBasesystem ERP
Opublikowano:

Dzięki IT Vision już w tym roku polskie firmy będą mogły skorzystać z unikalnej platformy ERP RAMBASE firmy Hatteland!

Dzięki IT Vision polskie firmy mogą skorzystać z unikalnej platformy ERP RAMBASE firmy Hatteland!  

Rozwiązanie jest platformą otwierającą nowy rozdział w zarządzaniu zasobami przedsiębiorstwa. Innowacyjność polega na tym, że nie tylko przechowuje informacje o działalności przedsiębiorstwa, ale także pobiera je z innych programów, stron internetowych czy portali. 

RAMBASE

Co więcej, platformę wdraża się łatwo i szybko, a korzystanie z niej nie wymaga nowych inwestycji w sprzęt czy technologie. Takie rozwiązanie sprawia, że nie ponosimy dodatkowych kosztów i generuje oszczędności. 

Dzięki RAMBASE kierowanie przedsiębiorstwem jest proste i dostępne.  Dotychczas platforma była dostępna tylko w kilku krajach. Dla jej wprowadzenia w Polsce Hatteland potrzebowało profesjonalnego i doświadczonego partnera. 

IT Vision zostało pierwszym partnerem wdrażającym tę platformę w Polsce.  Nawiązanie współpracy jest wynikiem wieloletniego doświadczenia firmy zdobytego podczas wdrażania projektów z wielu branż i w wielu krajach świata. 

RAMBASE jest rozpoznawalny na całym świecie. Dzięki IT Vision platforma jest dostępna w Polsce. Zastosowane przez Hatteland rozwiązania pozwalają nam zaproponować kompleksowy #system, który jest niezwykle wydajny, niezawodny i bezpieczny.  

Jesteśmy dumni, że możemy wdrażać RAMBASE w Polsce!