fbpx

RAMBASE – Unikalna platforma ERP dostępna dzięki IT Vision

Słowa kluczowe:
cloudRamBasesystem ERP
Opublikowano:

Dzięki IT Vision już w tym roku polskie firmy będą mogły skorzystać z unikalnej platformy ERP RAMBASE firmy Hatteland!

Dzięki IT Vision polskie firmy mogą skorzystać z unikalnej platformy ERP RAMBASE firmy Hatteland!  

Rozwiązanie jest platformą otwierającą nowy rozdział w zarządzaniu zasobami przedsiębiorstwa. Innowacyjność RamBase wynika między innymi z tego, że pobiera dane i informacje z pozostałych programów, stron internetowych, portali klientów czy parków maszynowych. Dzięki temu przetwarzane dane są naprawdę kompleksowe! 

platforma ERP RAMBASE

Wybór RamBase oznacza łatwe i szybkie wdrożenie platformy. Wdrożenie, które jest tanie, ponieważ nie wymaga nowych czy dodatkowych inwestycji w sprzęt czy technologie. Dzięki RamBase oszczędzasz nie tylko poprzez brak inwestycji w sprzęt, ale także dzięki uproszczaniu procesów, które umożliwia platforma.

Dzięki RAMBASE kierowanie przedsiębiorstwem jest proste i dostępne.  Dotychczas platforma była dostępna tylko w kilku krajach. Dla jej wprowadzenia w Polsce Hatteland potrzebowało profesjonalnego i doświadczonego partnera. 

IT Vision zostało pierwszym partnerem wdrażającym tę platformę w Polsce.  Nawiązanie współpracy jest wynikiem wieloletniego doświadczenia firmy zdobytego podczas wdrażania projektów z wielu branż i w wielu krajach świata. 

Platforma ERP RAMBASE jest rozpoznawalna na całym świecie. Dzięki IT Vision platforma jest dostępna w Polsce. Zastosowane przez Hatteland rozwiązania pozwalają nam zaproponować kompleksowy #system, który jest niezwykle wydajny, niezawodny i bezpieczny.  

Jesteśmy dumni, że możemy wdrażać platformę ERP RAMBASE w Polsce! 

    Otrzymaj wycenę
    Więcej
    Więcej