fbpx

Netronic – sprawność operacyjna dzięki graficznemu planowaniu

Słowa kluczowe:
Business CentralDynamicsmicrosoftNetronicpartnerzyplanowanie
Opublikowano:

Uzyskaj dostęp do najwyższej jakości narzędzi do graficznego planowania pracy

IT Vision zostało partnerem firmy Netronic. Oznacza to dostęp do najwyższej jakości narzędzi do graficznego planowania pracy dzięki wykresom Gantta dostarczanym przez naszego nowego partnera.

Oprogramowanie oferowane przez Netronic dopasowane jest do programów do zarządzania przedsiębiorstwem od Microsoftu (zarówno Dynamics NAV jak i Business Central). Ułatwia ono planowanie produkcji, pracy czy serwisu.

Netronic  przykład

NETRONIC tworzy oprogramowanie do wizualizacji danych planowania zorientowanych na czas i zasoby. Tworzenie oprogramowania do obsługi wykresów Gantta jest podstawową kompetencją firmy. Firma dostarcza oprogramowanie, dzięki któremu możemy proponować naszym klientom skuteczne i elastyczne narzędzie zarządzania i planowania z użyciem wykresów Gantta.  

Netronic

Korzystanie z wykresów Gantta dostarczanych przez Netronic ułatwia zarządzanie wszystkimi zadaniami. Pokazuje rozłożenie zadań w czasie, ich czas trwania czy ilość zadań wykonywanych równolegle. Co więcej, pozwala na lepszą kontrolę wykonywanych i planowanych zadań oraz optymalizację czasu trwania procesów. Dzięki nawiązaniu partnerstwa z możemy oferować naszym klientom szerszy zakres rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem. Zawiązana współpraca rozszerza portfolio oferowanych przez nas narzędzi pozwalając jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

    Masz pytania? Skontaktuj się z nami
    Więcej
    Więcej