fbpx

Wdrożenia systemów

Wdrożenia systemów

Dobrze wiemy, że każda firma jest inna i posiada różne potrzeby. Naszym celem jest ich zaspokojenie. Wierzymy, że sukces naszych Klientów, jest również naszym sukcesem.

Naszą firmę tworzą wykwalifikowani specjaliści z wielu dziedzin, którzy tworzą zespół wdrożeniowy mogący kompleksowo realizować projekty naszych Klientów. Ponadto, nad każdym wdrożeniem czuwa doświadczony Project Manager odpowiedzialny za sukces przedsięwzięcia. Dbamy o to, aby wdrożenia systemów skutkowały sukcesem naszych klientów.

Terminowość i wysoka jakość

Terminowość i wysoką jakość naszych wdrożeń zapewniamy pracując wg sprawdzonych i najlepszych praktyk wdrożeniowych opartych na metodologiach Microsoft i SAP oraz wspierając nasze działania nowoczesnym oprogramowaniem do zarządzania projektami (MS Project). Dzięki takim metodykom i narzędziom, realizowane przez nas projekty są zgodne z założeniami, budżetem oraz terminami. Dodatkowo, stosowana podczas wdrożeń systemów metodyka SureStep jest stosowaną na całym świecie metodą organizacji projektów wdrożeniowych opracowaną i opatentowaną przez Microsoft Corp. Projekty wdrożeniowe IT Vision są zatem zorganizowane w oparciu o ujednolicone standardy stosowane na całym świecie.

Skuteczna metodyka projektowa

Zgodnie z metodyką SureStep we wdrożenia systemów i nasze projekty angażujemy jest zarówno zespół po stronie IT Vision jak i zespół wdrożeniowy po stronie Klienta z jasno przydzielonymi rolami i zakresem odpowiedzialności. Co więcej, stosujemy standardy Project Management Institute. To metodologie wykorzystywane jako światowy standard w zarządzaniu projektami (także jako podstawa Microsoft SureStep). Jest to swego rodzaju przewodnik jak zarządzać ludźmi i procesami w cyklu wdrażania aplikacji.

Dzięki temu, że korzystamy profesjonalnych metodyk monitorujemy na bieżąco:

  • budżet wdrożenia,
  • zgodność z funkcjonalnością założoną,
  • harmonogram,
  • ryzyko, skutecznie je minimalizując.

Poznaj nasze rozwiązania

    Umów się na bezpłatną konsultację
    Więcej
    Więcej