fbpx

Projekty międzynarodowe

Projekty międzynarodowe

Oferujemy rozwiązania dla firm krajowych i zagranicznych, również w językach obcych .

Realizujemy projekty międzynarodowe dla podmiotów krajowych i zagranicznych, prowadząc obsługę w językach obcych oraz realizując specyficzne oczekiwania w zakresie raportów, analiz na potrzeby zarządów firm zlokalizowanych poza granicami Polski. Zrealizowaliśmy ponad 200 projektów w Polsce i za granicą (m. in. Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Ukraina, Wielka Brytania, Szwajcaria, Belgia, Norwegia, Holandia, Turcja, RPA).

Nasi specjaliści na potrzeby firm zagranicznych działających w Polsce opracowują systemy rachunkowe zgodne z polskimi przepisami, a jednocześnie spełniające wymagania central zagranicznych, co do formatów rachunkowości: międzynarodowych (MSR) i amerykańskich (US GAAP).

Projekty międzynarodowe – znamy się na tym!

Współpracujemy z partnerami zagranicznymi w różnych modelach wdrożeń – od zintegrowanych systemów wielojęzycznych, poprzez wdrożenia typu roll-out, aż do autonomicznych wdrożeń z zachowaniem korporacyjnych standardów raportowania.

Nasz zespół jest doświadczony w jeśli chodzi o projekty międzynarodowe. Dodatkowo posiadamy doświadczenie w realizacji projektów z komunikacją oraz prowadzeniem dokumentacji w języku angielskim. Dbamy o ułatwienie komunikacji między członkami zespołu wywodzącymi się z różnych kręgów kulturowych i odmiennych organizacji. Po zakończeniu projektu kontynuujemy współpracę zarówno z biurem/spółką lokalną, jak i z partnerami zagranicznymi.

Poznaj historie naszych klientów

    Umów się na bezpłatną konsultację
    Więcej
    Więcej