Analizy i doradztwo

Czy wiesz, że IT Vision posiada w swojej ofercie światowych liderów wśród systemów ERP
Analizy i doradztwo

Zawsze staramy się poznać i zrozumieć rzeczywiste potrzeby firm, a potem dopasowujemy do nich proponowane rozwiązanie. Współpracując z nami, firma zyska narzędzie ‘szyte na miarę’!

Zależy nam, aby nasi klienci znaleźli system do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP), który najlepiej pasuje do specyfiki ich przedsiębiorstwa i zaspokoi ich oczekiwania. Klientom oferujemy pomoc naszych specjalistów w procesie wyboru i wdrożenia systemu. Naszym celem nie jest po prostu sprzedaż kolejnego, gotowego rozwiązania. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami i wiemy, że jest to możliwe tylko wtedy, gdy są oni głęboko zadowoleni z jakości naszych usług i wybranego systemu.

Dzięki temu, że w swoim portfolio posiadamy klika systemów do zarządzania przedsiębiorstwem swoim klientom proponujemy najlepiej dopasowane rozwiązania dla ich firm. Zależy nam na satysfakcji klientów, dlatego dopasowujemy oferowane systemy do indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonych przez nich działalności.

Dobrze wiemy, że każda firma jest inna i posiada różne potrzeby. Naszym celem jest ich zaspokojenie. Chętnie podejmujemy się wyzwań czy złożonych projektów i realizujemy je z dużą skutecznością.

Zawsze staramy się poznać i zrozumieć rzeczywiste potrzeby firm, a potem dopasowujemy do nich proponowane rozwiązanie. Współpracując z nami, firma zyska narzędzie ‘szyte na miarę’!

IT Vision dysponuje portfoliem nowoczesnych produktów. Oferowane narzędzia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) oparte są zarówno o systemy on premise jak i chmurowe, co sprawia, że nasi specjaliści mogą zaproponować rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twojej firmy. 

IT Vision posiada w swojej ofercie światowych liderów wśród systemów ERP: 

  • ERP dla średnich przedsiębiorstw – Dynamics 365 (wg Third Stage Consulting) 
  • ERP oparty na chmurze – Netsuite (wg Third Stage Consulting I Finances Online). 
  • ERP doskonale dopasowany do produkcji – RAMBASE (może być wdrożony nawet w 8 tygodni)

Jeśli dla Twojej firmy ważne są innowacyjność, efektywność oraz wysoka jakość to z pewnością IT Vision będzie dla Ciebie odpowiednim partnerem! 

Więcej