fbpx

Klocki Lego i roboty zachęcają do pracy w IT Vision

Słowa kluczowe:
pracaTargi PracyUEKwiedza
Opublikowano:

Gdzie szukać pracy? Jaką branżę wybrać? Jak napisać dobre CV? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskali uczestnicy 17. Targów Pracy zorganizowanych przez UEK.

Gdzie szukać pracy? Jaką branżę wybrać? Jak napisać dobre CV? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskali uczestnicy 17. Targów Pracy zorganizowanych przez UEK. Targi dają możliwość poznania aktualnych ofert, rozmów z pracodawcami o możliwościach zatrudnienia, a także pozwalają na wysłuchanie prezentacji prowadzonych przez specjalistów.  

roboty przy pracy

Pośród ponad 60 wystawców stoisko IT Vision wzbudzało największe zainteresowanie. Firma przedstawiła symulację obsługi procesów produkcyjnych i magazynowych przedsiębiorstwa, wyróżniając się na tle innych oryginalnością i namacalnym przykładem jak praca w firmie przekłada się na zastosowanie systemów w praktyce.  

„Wasze stanowisko bardzo mi się podoba. Klocki Lego i roboty to coś, co zawsze przyciąga uwagę” 

Patryk, uczestnik targów 

Używając klocków Lego sterowanych z poziomu zainstalowanego na telefonie systemu ERP  pokazaliśmy uczestnikom targów jak za pomocą naszych systemów obsługujemy magazyn fabryki produkcyjnej – przyjęcie towaru na magazyn, wydanie, przyjęcie z produkcji, rozładunek. „Wasze stanowisko bardzo mi się podoba. Klocki Lego i roboty to coś, co zawsze przyciąga uwagę”, mówi Patryk, uczestnik targów.  

Targi dedykowane były dla młodych ludzi, którzy właśnie stają przed wyborem swojej ścieżki kariery. Podczas 6 godzin intensywnych rozmów pokazaliśmy, że praca z nami wiąże się z ciekawymi zadaniami oraz pozwala poznać nowe technologie i biznes z różnych branż i obszarów zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Z uczestnikami targów rozmawialiśmy nie tylko o możliwych ścieżkach kariery, ale również zachęcaliśmy do podejmowania płatnych staży i pracy w IT Vision. Wspieraliśmy ich również w tworzeniu CV, pokazując na co potencjalny pracodawca może zwrócić uwagę.  

Bardzo cieszy nas, zainteresowanie młodych ludzi pracą w IT Vision. Wszystkich chętnych do współpracy z nami zachęcamy do podzielenia się swoim CV. Można to zrobić wysyłając maila na adres praca@itvision.pl (temat Targi UEK) 

Dowiedz się więcej o pracy w IT Vision

    Masz pytania? Skontaktuj się z nami
    Więcej
    Więcej