fbpx

Lepsze wsparcie zarządzania firmą

Słowa kluczowe:
Office 365system ERPteamswybór systemu
Opublikowano:

Zyskaj wsparcie w zarządzaniu firmą razem z nowoczesnym systemem do zarządzania. Oferujemy wsparcie ekspertów na każdym etapie współpracy.

Korzystasz z systemu, który wspiera zarządzanie firmą. Jednak widzisz, że rozwiązanie nie spełnia oczekiwań? Nie jest nowoczesne? Chciałbyś, żeby sprawnie obsługiwało polskie obowiązki podatkowe? Żeby rozwiązanie było proste, intuicyjne w użyciu i niezawodne? Lepsze wsparcie zarządzania firmą jest możliwe!

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś TAK to najwyższy czas pomyśleć nad zmianą systemu. Porozmawiaj ze specjalistą z IT Vision i dowiedz się jakie rozwiązania mogą lepiej wesprzeć codzienną pracę firmy.

Wsparcie zarządzania firmą z IT Vision

Wsparcie zarządzania firmą

Z IT Vision nie tylko zyskasz dostęp do sprawnego systemu, który sprosta Twoim wymaganiom. Zapewnimy Ci rozwiązanie, które obsługuje polską funkcjonalność podatkową – JPK, podzieloną płatność i przełożony VAT. Możemy zapewnić, że te rozwiązania usprawnią Twoją pracę – sami przygotowaliśmy te funkcjonalności. Wdrożenia naszych rozwiązań prowadzone są przez ekspertów, którzy mają kilku, a nawet kilkunastoletnie doświadczenie w implementacji systemów do zarządzania.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania i wsparcie zarządzania firmą

Oferujemy nowoczesne rozwiązania, które cały czas są rozwijane i ulepszane. Nasze systemy bezproblemowo integrują się z pakietem Office 365. Dodatkowo integrują się również z aplikacją Microsoft Teams – tak bardzo potrzebą i często używaną w dobie pracy zdalnej. Co ważne, z systemu możesz korzystać na dowolnym urządzeniu (komputerze, laptopie, tablecie, czy telefonie), wystarczy włączyć przeglądarkę.

Wsparcie ekspertów

IT Vision to zespół profesjonalistów, który przez cały czas będą do Twojej dyspozycji. Oferujemy również helpdesk, gdzie nasi konsultanci służą pomocą przy wszelkich wątpliwościach dotyczących korzystania z naszych rozwiązań.

Dbamy o naszych klientów. Dlatego zapewniamy konieczne aktualizacje i dostosowania do zmian w przepisach. Mamy w ofercie kilka rozwiązań, dlatego możemy dopasować system najlepiej pasujący do wymagań Twojej firmy. Współpracując z nami, otrzymasz wsparcie w zarządzaniu firmą na każdym etapie.

    Umów się na bezpłatną konsultację
    Więcej
    Więcej