fbpx

Nowości w systemie Microsoft Dynamics

Słowa kluczowe:
BezpieczeństwoBusiness CentralDirectionsDynamicsnews
Opublikowano:

Firma Microsoft nieustannie inwestuje w światowej klasy usługę chmurową, która jest łatwa do wdrożenia. Co więcej, zapewnia wysoką wydajność i spełnia cele biznesowe, a także cele partnerów i klientów

Za nami konferencja Microsoft Directions 4 Partners. Celem spotkania jest dzielenie się wiedzą, wskazówkami deweloperskimi oraz najlepszymi praktykami. Skupia się również na wspieraniu nowych rozwiązań, współpracy czy znajdywaniu nowych partnerów do osiągania celów i realizacji projektów. Tegoroczna konferencja Microsoft Directions to również ogłaszanie nowości w systemie Microsoft Dynamics Business Central. Firma prowadzi inwestycje w 5 głównych obszarach.

Nowości w systemie Microsoft Dynamics – obszary inwestycji

Microsoft Dynamics nowości

Bezproblemowa obsługa i wydajność

Firma Microsoft nieustannie inwestuje w światowej klasy usługę chmurową, która jest łatwa do wdrożenia. Co więcej, zapewnia wysoką wydajność i spełnia cele biznesowe, a także cele partnerów i klientów.

Projektowanie pod kątem zgodności i bezpieczeństwa

Microsoft działa na zasadzie zaufania i jest zaangażowany w ciągłe ulepszanie mobilności, bezpieczeństwa, prywatności danych, ułatwień dostępu i spełniania standardów zgodności.

Rozwój niezależnych dostawców oprogramowania i globalizacja

Firma pomoże swoim klientom i partnerom pewnie i bezpiecznie przejść do chmury. Robi wszystko, aby ich unikalne potrzeby zostały zaspokojone. Jest to możliwe dzięki dostępności geograficznej i usłudze AppSource, co upraszcza integrację, rozszerzenia i opracowywanie aplikacji.

Przekraczanie oczekiwań klientów

Inwestycje firmy Microsoft w doświadczenie użytkownika i bogate możliwości zapewniają, że wykraczają one poza oczekiwania klientów i zapewniają nieoczekiwane rezultaty.

Lepsza współpraca z rozwiązaniami Microsoft

Microsoft zapewnia swoim klientom możliwość wspólnego korzystania z usług Office 365, Teams, Power Platform i Business Central. Wszystko w celu poprawy współpracy, produktywności, przepływu pracy, analiz i wyników.

Lepsza dostępność lokalizacji Business Central

Dostępność lokalizacji Business Central

Microsoft uruchamia również nowe lokalizacje w Europie. Między innymi w Rumuni, Grecji czy Turcji.

Business Central nowe lokalizacje w Europie

Firmy wybierają system Business Central oparty na chmurze

Z Business Central korzystają firmy z różnych branż oraz o różnej wielkości. Od małych firm liczących kilku użytkowników do dużych, liczących nawet kilka tysięcy. Część z nich to nowi klienci, cześć użytkowników przeszła ze starych rozwiązań Microsoftu do najnowszego rozwiązania chmurowego.

Nowości w systemie Microsoft Dynamics – funkcje z zakresu bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Microsoft Dynamics

W tym wydaniu Microsoft dodał nowe funkcjonalności wspierające bezpieczeństwo. Zmiany pomagają chronić między innymi numery kont bankowych czy dane klientów takie jak e-mail. Dzięki dodatkowym powiadomieniom pozwala unikać przypadkowej zmiany danych klientów.

Bardziej zaawansowane zarządzani kontami e-mail

Nowa funkcja E-mail Accounts pomaga zarządzać kontami e-mail. Pozwala dać kilku osobom dostęp do jednej skrzynki mailowej. W rozwiązaniu łatwo ustawia się ustawienia skrzynki. Również to czy jest dzielona czy indywidualna. Dzięki temu łatwiej kontaktować się z klientami i zarządzać systemami e-mail i wysyłką wiadomości. Funkcja pozwala też tworzyć scenariusze mailingu. Dla każdego adresu można ustawić odrębny scenariusz.

Nowości w systemie Microsoft Dynamics – Lepsze doświadczenie użytkownika

W ramach nowej fali rozwiązań Microsoft upraszcza także wydruki z systemu oraz raportowanie.

Microsoft dużą wagę przykłada do rozwoju aplikacji Teams. Jedną ze zmian jest łatwiejsza wymiana danych pochodzących z Business Central za pomocą platformy Teams. Zawartość linku pochodzącego z Business Central pokazuje się w Teams. Dzięki temu nie ma konieczności otwierania linku i wchodzenia do systemu, żeby sprawdzić co nasz rozmówca nam przesłał. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia to rozmowy na temat zamówień czy stanów magazynowych.

Chcesz poznać lepiej system Business Central?

    Otrzymaj wycenę
    Więcej
    Więcej