fbpx

Microsoft wspiera programistów – My Build 2021

Słowa kluczowe:
deweloperzymicrosoftmicrosoft 365Microsoft SQL Serverprogramowaniewiedza
Opublikowano:

Microsoft wspiera programistów – pokazujemy najnowsze rozwiązania Microsoftu, zaprezentowane podczas konferencji My Build 2021. Zobacz, jak Microsoft ułatwia i upraszcza pracę programistów!

Praca nad najlepszą opieką naszych klientów to nie tylko wdrażanie najlepszych rozwiązań i pomoc w usprawnianiu procesów. Żeby zapewnić najlepszą jakość usług, cały czas powiększmy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności. Poza tym zawsze lubimy być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi systemów i rozwiązań.

Ostatnio poszerzaliśmy horyzonty uczestnicząc w konferencji My Build organizowanej przez Microsoft. Konferencja to zapowiedź nowych narzędzi i rozwiązań, które umożliwią programistom lepsze rozwiązywanie problemów i sprawne tworzenie aplikacji.

Microsoft wspiera programistów My Build 2021

Microsoft wspiera programistów

Mimo, że dzisiaj nasze główne skojarzenia z firmą Microsoft kierują się w stronę pakietu Office, Teamsów, konsoli Xbox, czy rzadziej rozwiązań do zarządzania Dynamics 365 Microsoft to jest to firma stworzona przez programistów. Dlatego bardzo dużo swojej uwagi i pracy poświęca budowaniu elastycznych rozwiązań dla programistów. Rozwiązań ułatwiających tworzenie aplikacji najlepiej odpowiadających potrzebom rynku i klientów. Firma dostarcza najwyższej jakości narzędzia i usługi, które skracają czas od powstania pomysłu do uruchomienia aplikacji. Ponieważ aplikacje mają coraz większe znaczenie we wspieraniu naszej rzeczywistości, nie tylko tej zawodowej, Microsoft stara się, aby każdy mógł tworzyć tego typu rozwiązania. Nawet jeśli nie ma zaplecza deweloperskiego. Konferencja My Build to wydarzenie poświęcone głównie pracy programistów i aplikacjom Microsoftu.

Microsoft wspiera programistów My Build 2021

Główne narzędzia, które są rozpoznawalne na całym świecie to przede wszystkim rodzina Visual Studio, GitHub i .NET. Budowanie aplikacji wspiera chmura Microsoftu wraz z Azure, Microsoft 365, Dynamics 365 i Power Platform. Ponieważ bezpieczeństwo danych jest kluczowe w świecie, który staje się coraz bardziej cyfrowy Microsoft dba o to, aby rozwiązania powstające w jego chmurze, usługach i narzędziach były chronione najwyższymi protokołami bezpieczeństwa.

Wsparcie programistów – obszary zmian

Główne zmiany ogłoszone podczas konferencji dotyczyły 6 obszarów:

 1. Azure
 2. Społeczność developerska
 3. Tożsamość i bezpieczeństwo w chmurze
 4. Microsoft 365 (Graph i Teams)
 5. Power Platform
 6. Windows

Nie zabrakło również corocznego konkursu dla młodych, zdolnych programistów. Puchar zdobyła drużyna REWEBA z Kenii, która zaprogramowała rozwiązanie do monitorowania niemowląt oparte na IoT. Rozwiązanie zdalnie analizuje parametry niemowląt podczas badań przesiewowych po porodzie i służy jako system wczesnej interwencji ostrzegawczej.

Już wkrótce na www.dynamicserp.pl pokażemy szczegółowo najważniejsze zapowiedzi z My Build 2021.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami
  Więcej
  Więcej