fbpx

Nowe rozwiązania RamBase!

Opublikowano:

Nowe rozwiązania RamBase to lepsza dostępność platform, aplikacji mobilnych czy rozwiązań desktopowych. Poznaj najnowsze zmiany w systemie.

Za nami konferencja dla partnerów RamBase. Podczas spotkania firma zaprezentowała nowe rozwiązania RamBase i zmiany wprowadzone do systemu. Mogliśmy poznać również „od kuchni” wdrożenie systemu w Aarbakke i zobaczyć, jak RamBase może wspierać firmy produkcyjne i przemysł 4.0. Przedstawiciele firmy podsumowali również krótko ostatnie sukcesy firmy.

Nowe rozwiązania RamBase

Zmiany w systemie RamBase

Najciekawszym tematem spotkania były oczywiście nowości w systemie RamBase. Niektóre z wprowadzonych rozwiązań to

 • Proste logowanie do systemu
 • Lepszy dostęp desktopowy do aplikacji
 • Usprawnienie funkcji „przeciągnij i upuść”
 • Nowy moduł kontraktów/umów
 • Aplikacje mobilne
 • Dostęp do danych w aplikacji mobilnej w czasie rzeczywistym
RamBase nowe rozwiązania

Zespół odpowiedzialny za nowe rozwiązania w RamBase przybliżył również funkcjonowanie rozwiązań Bi, Power BI, połączeń API, działalność portali czy możliwości aplikacji mobilnej. Dzięki temu mogliśmy lepiej zobaczyć, jak rozwija się system RamBase. Co ważne, na zmiany i nowe funkcjonalności w systemie mają wpływ jego użytkownicy i partnerzy wdrożeniowy. Zespół planujący i przygotowujący nowe rozwiązania w dużej mierze kieruje się zapotrzebowaniem na funkcjonalności zgłaszanym przez jego użytkowników.

Aarbakke – produkcja i przemysł 4.0

Aarbakke to dotychczas największy klient RamBase. Firma wdrożyła system dla 300 użytkowników. RamBase wspiera produkcję, przemysł 4.0 i wszystkie procesy w firmie. Dzięki dostosowaniu procesów do najlepszych standardów firma usprawnia swoje funkcjonowaniem w wykorzystaniem rozwiązań i dobrych praktyk RamBase. Wdrożenie w Aarbakke pokazuje, że zakup nowego systemu jest dobrym momentem na przeprowadzenie zmian w firmie.

Nowe funkcje RamBase

Znamy się lepiej z RamBase

Podczas spotkania poznaliśmy także lepiej zespół sprzedażowy działający w Norwegii, Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanie oraz oczywiście w Polsce. To osoby, które wspierają partnerów wdrożeniowych RamBase w ich codziennej pracy, pomagając lepiej zrozumieć potrzeby klientów i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

  Umów się na bezpłatną prezentację systemu
  Więcej
  Więcej