fbpx

Poznaj najlepiej ocenione systemy ERP!

Słowa kluczowe:
DynamicsmicrosoftNetSuitewiedza
Opublikowano:

Info-tech przedstawił najbardziej popularne wśród użytkowników systemy ERP. W czołówce zestawienia znalazły się rozwiązania oferowane przez IT Vision.

Najlepiej ocenione systemy ERP – ranking najlepszych bierze pod uwagę poziom zadowolenia użytkowników z całego systemu oraz z poszczególnych jego obszarów funkcjonalności. Co ważne, zestawienie pokazuje poziom satysfakcji realnych użytkowników z wykorzystania systemów. Dzięki takiemu podejściu do zestawienia możemy zobaczyć, które rozwiązania najlepiej funkcjonują w przedsiębiorstwach.

Najlepiej ocenione systemy ERP dostępne w IT Vision

Po raz kolejny cieszymy się z wysokich wyników systemów ERP, które oferujemy naszym klientom. Wśród liderów „magicznego kwadratu” nie zabrakło bowiem rozwiązań Microsoft Dynamics czy systemu NetSuite.

Rozwiązanie Microsoftu zbiera główne nagrody w niemal wszystkich kategoriach. Co ważne, nie zebrał też żadnej negatywnej opinii. Ogólny poziom satysfakcji jest bardzo wysoki.

Aż 84% użytkowników Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations poleca swój system ERP. Warto również zauważyć, że w zestawieniu bardzo dobrze plasuje się inne rozwiązanie oferowane przez IT Vision – Oracle NetSuite.

Najlepiej ocenione systemy ERP – w ogólnym podsumowaniu systemów do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa Microsoft Dynamics 365 zajmuje 1 miejsce. Również wysoko znajduje się rozwiązanie od Oracle, NetSuite, na 4 miejscu. Ta kategoria bierze pod uwagę wynik zadowolenia, na który składa się: ślad emocjonalny netto (Net Emotional Footprint), możliwości dostawcy, cechy produktu i prawdopodobieństwo polecenia. Ślad emocjonalny netto mierzy oceny reakcji emocjonalnej użytkownika (np. wiarygodne, pełne szacunku, uczciwe).

Microsoft Dynamics NetSuite raport

W zakresie możliwości dostawcy systemu Microsoft Dynamics również zajmuje pierwsze miejsce. Poniższa tabela pokazuje poziom zadowolenia użytkowników systemu z różnych obszarów funkcjonalności systemu. Co ważne, w zestawieniu również wysoko znajduje się system NetSuite.

Microsoft Dynamics NetSuite raport

Microsoft Dynamics 365 jest liderem w większości ocenianych kategorii. Jest najlepiej oceniany pod względem jakości wymaganych i standardowych funkcji systemu.  Jest także doceniany, jeśli chodzi o:

 • tworzenie wartości biznesowej,
 • zakres i jakość funkcji,
 • strategię produktu i tempo usprawnień,
 • użyteczność i intuicyjność obsługi,
 • łatwość customizacji, 
 • łatwość wdrożenia.

W tych kategoriach także bardzo dobre oceny zbiera system NetSuite firmy Oracle.

  Umów się na bezpłatną konsultację
  Więcej
  Więcej

  Źródło: www.softwarereviews.com/