fbpx

System ERP w kilkanaście godzin – w Polsce możliwe dzięki IT Vision

Słowa kluczowe:
Business CentralcloudmicrosoftpartnerzyQBSwiedza
Opublikowano:

Uruchomienie systemu ERP w kilkanaście godzin? W Polsce to możliwe dzięki IT Vision. Wieloletnia współpraca naszej firmy z grupą QBS i Microsoftem sprawiły, że przygotowaliśmy metodykę szybkiego wdrożenia Business Central w Polsce.

ERP w kilkanaście godzin? W Polsce to możliwe dzięki IT Vision. Wieloletnia współpraca naszej firmy z grupą QBS i Microsoftem sprawiły, że przygotowaliśmy metodykę szybkiego wdrożenia Business Central w Polsce.

ERP w kilkanaście godzin
ERP w kilkanaście godzin

IT Vision jako wieloletni partner QBS przygotowało wersję metodyki LIAD na rynek polski. LIAD to model uruchomienia systemu Business Central w chmurze w przeciągu 1 dnia (live in a day). Dzięki naszym działaniom szybka instalacja jest możliwa również w Polsce. Przygotowaliśmy odpowiednią dokumentację i narzędzia- są przetłumaczone oraz dostosowane do polskiej lokalizacji systemu Business Central.

Nasza firma nie tylko dostosowała model LIAD do polskich wymagań. Jako IT Vision prowadzimy szkolenia dla innych polskich partnerów QBS. Dzięki przekazywanej przez nas wiedzy również oni będą mieć odpowiednie umiejętności to wdrażania systemu w tym modelu.

Możemy zapewnić, że również w przyszłości metodyka i narzędzia będą przez nasz zespół na bieżąco dostosowywane do zmian w przepisach i nowych wersji Business Central.

ERP w kilkanaście godzin to szybki czas uruchomienia systemu Business Central i niskie koszty usługi. Wszystko dzięki metodzie LIAD.

Chcesz dowiedzieć się więcej o LIAD i poznać wszystkie zalety uruchomienia ERP w kilkanaście godzin?

    Otrzymaj wycenę
    Więcej
    Więcej