fbpx

IoT in Action!

Słowa kluczowe:
AzureBusiness CentralIoTmicrosoftwiedza
Opublikowano:

Internet of Things w biznesie i innych aspektach naszego życia. IoT przechodzi z fazy innowacji do faktycznych rozwiązań rynkowych

W październiku, w Warszawie odbyła się kolejna konferencja organizowana przez Microsoft. Była wydarzeniem w ramach cyklu poświęconego zastosowaniom IoT – Internet of Things w biznesie i innych aspektach naszego życia. IT Vison z ciekawością przyglądało się prezentowanym rozwiązaniom. 

W trakcie spotkania Søren Lau (GM EMEA IoT Device Experience, Microsoft) przedstawił koncepcję rozwoju platformy IoT opartej o rozwiązania Microsoftu. Widać, że Internet of Things przechodzi z fazy innowacji do faktycznych rozwiązań rynkowych. Dowodem tego jest dostępna platforma Azure IoT Central. Dzięki której można integrować aplikacje biznesowe z urządzeniami Internet of Things na zasadzie plug’n’play. Zaprezentował to w interesujący sposób Maarten Struys (Senior Tech.Specialist), a od strony wizji rozwiązań partnerzy Microsoftu – Avnet, Arrow, Telensa, Bosch, Honeywell i inni. 

Dla przedstawicieli IT Vision interesujące były zwłaszcza case studies z zakresu logistyki i produkcji. Mówiły w jakim zakresie  Internet of Things  może wspierać wiele procesów w firmach.  

Z konferencji wróciliśmy z wieloma nowymi pomysłami! 

    Masz pytania? Skontaktuj się z nami
    Więcej
    Więcej