fbpx

Microsoft Dynamics 365 u klienta – full cloud

Opublikowano:

Nowy rok rozpoczynamy wdrożeniem Microsoft Dynamics 365 full cloud u nowego klienta z branży produkcji i dystrybucji

W nowy rok weszliśmy z rozmachem, rozpoczynając wdrożenie systemy Microsoft Dynamics 365 u nowego klienta – Santiss Group. Ta współpraca cieszy nas szczególne, ponieważ to pierwsze realizowane przez nas wdrożenie, które w pełni oparte jest o rozwiązania cloudowe.

Full cloud – Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 u klienta - full cloud

Full cloud oznacza, że cały system zainstalowany jest w chmurze. Dzięki temu nasz nowy klient nie potrzebuje sprzętu, na którym znajduje się system, czy przechowywane są dane. Wszystko to mieści się w chmurze. Użytkownicy potrzebują jedynie dowolnego urządzenia, które łączy się z Internetem, aby skorzystać z systemu.

Przewagą rozwiązania cloudowego jest nie tylko atrakcyjna cena, która wynika z braku konieczności posiadania zaplecza sprzętowego i przewidywalnego kosztu utrzymania systemu. Rozwiązania chmurowe od Microsoftu to również wysoka jakość ochrony danych i bezpieczeństwa. To Microsoft jako twórca systemu odpowiada za bezpieczeństwo danych przechowywanych w chmurze.

Nowy klient z branży produkcji i dystrybucji

Nasz nowy klient, Santiss Group, to firma z branży produkcji artykułów kosmetycznych, higienicznych i gospodarstwa domowego. Swoje produkty dostarcza zarówno na teren Polski jak i Europy. Dla Santiss ważna jest jakoś produktów. Dlatego swoje wyroby firma wytwarza w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dodatkowo firma zapewnia bezpieczeństwo na każdym etapie tworzenia i produkcji.

W ramach nawiązanej współpracy wdrożymy system ERP w chmurze Dynamics 365 Business Central. Dzięki instalacji systemu Santiss Group otrzyma wsparcie w obszarze pełnego planowania, zakupów, sprzedaży, magazynowania. Dynamics 365 Business Central cloud wesprze go również w realizacji produkcji zleceniowej oraz kosztów materiałowych (MRP), planowania czy pracy z prognozami.

Poznaj lepiej Dynamics 365 Business Central

    Umów się na bezpłatną prezentację systemu
    Więcej
    Więcej