fbpx

Najnowsze rozwiązania w świecie programistów

Słowa kluczowe:
AzureAzure AIcloudmicrosoftMicrosoft SQL ServerSaaSsztuczna inteligencja
Opublikowano:

Najwazniejsze nowości i rozwiązania dla programistów przygotowane przez Microsoft. Sztuczna inteligencja, zaawansowane aplikacje, nowości w bazie NoSQL.

Najnowsze rozwiązania w świecie programistów. Łatwiejsze korzystanie z rozwiązań sztucznej inteligencji, usprawnienia w najlepszej bazie NoSQL czy budowa zaawansowanych aplikacji w chmurze. To jedne z tematów, które były poruszane na tegorocznej konferencji MyBuild.

Przedstawiamy dawkę wiedzy zebraną dzięki MyBuild – konferencji Microsoftu poświęconej pracy programistów i developerów.

Nowe rozwiązania dla programistów – Aplikacje z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Najnowsze rozwiązania w świecie programistów Microsoft Azure AI

Microsoft pokazał, jak łatwo można tworzyć aplikacje, które wykorzystują sztuczną inteligencję. Firma udostępnia szereg usług, które wykorzystują AI. Podczas konferencji mogliśmy poznać nowe rozwiązania dla Azure AI.

Azure AI to pakiet usług, który upraszcza środowisko deweloperów i umożliwia wykorzystanie sztucznej inteligencji w kluczowych aplikacjach. Zaprezentowane nowości dotyczą m. in rozwiązań Azure:

 • Machine Learning
 • Cognitive Services
 • Cognitive Search
 • Bot Services

Dowiedz się więcej, jak tworzyć aplikacje z wykorzystaniem sztucznej inteligencji:

Azure Cosmos DB – najlepsza baza danych NoSQL

Azure Cosmos DB to najlepsza usługa bazy danych NoSQL. Jest ona dostarczana przez Microsoft, pozwala w prosty sposób tworzyć nowe aplikacje. Podczas tegorocznego My Build mogliśmy również poznać najnowsze zmiany, które jeszcze bardziej ułatwiają i upraszczają prace programistów i deweloperów.  

Najnowsze rozwiązania w świecie programistów

Ułatwienia dla programistów wynikają między innymi ze zmian i nowych rozwiązań wprowadzonych w usłudze Azure Cosmos DB.

Nowe rozwiązania to między innymi:

 • Jeszcze lepsze bezpieczeństwo danych
 • Większa pamięć podręczna
 • Lepsza dostępność usługi

Kliknij link i poznaj nowości w Azure Cosmos DB:

Zróżnicowane aplikacje SaaS z chmurą Microsoft

Wśród tegorocznych nowości znalazły się również aktualizacje dotyczące tworzenia aplikacji w modelu SaaS. A także wsparcia chmury Microsoftu. Te dwa rozwiązania świetnie ze sobą korespondują. Pozwalają programistom i deweloperom s na całym świecie tworzyć aplikacje dostosowane do zmieniających się wymagań rynku. Dzięki Power Platform, Dynamics 365, Azure i Teams mogą szybko i łatwo tworzyć nowoczesne aplikacje SaaS w chmurze. A dzięki specyficznym dla branży komponentom branżowych chmur firmy Microsoft działać szybciej i skupić się na unikalnych wyzwaniach danej branży.

Nowe rozwiązania dla programistów

Z wykorzystaniem chmury Microsoftu programiści i deweloperzy mogą pracować łatwiej i efektywniej, skupiając się na najważniejszych częściach aplikacji. Jest to możliwe, dzięki temu, że Microsoft udostępnia gotowe komponenty czy rozwiązania.

Najnowsze rozwiązania dla programistów – Nowości w aplikacji SaaS z chmurą Microsoftu to na przykład:

 • Gotowe rozwiązania dla branż
 • Nowe rozwiązania no-code / low-code
 • Języki trzeciej generacji

Poznaj lepiej najnowsze rozwiązania dla tworzenia aplikacji SaaS w chmurze Microsoftu:

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami
  Więcej
  Więcej