fbpx

Nowe rozwiązania i funkcje RamBase!

Słowa kluczowe:
cloudnowościprodukcjaRamBasesystem ERP
Opublikowano:

Rok 2020 przyniósł wiele zmian. Tegoroczna konferencja partnerów RamBase nie odbyła się jak zawsze w Norwegii, ale była internetowym spotkaniem. Jak większość konferencji w roku, w którym staliśmy się bardziej cyfrowi i zdygitalizowani niż kiedykolwiek.

Jednak rok 2020 przyniósł również dużo pozytywnych zmian i nowości. Wśród nich są niewątpliwie nowe rozwiązania i funkcje RamBase. Systemu ERP doskonale dopasowanego do firm produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Poznaj nowe rozwiązania i funkcje RamBase:

nowe rozwiązania i funkcje RamBase
 • Unowocześniony interface aplikacji mobilnej
 • Dostęp do zatwierdzania faktur poziomu z aplikacji mobilnej. Dzięki temu, możesz zarządzać fakturami „w drodze”, wystarczy dostęp do telefonu.
 • Nowa metoda kosztowa w sekcji finansowej. Metoda FIFO daje więcej opcji zarządzania międzynarodowym firmom.
 • Otwarty portal dostawcy i klienta. Każda firma korzystająca z RamBase może oferować dostęp do portalu dostawcy i klienta. Dając im dostęp do podstawowych opcji samoobsługowych systemu RamBase. Portal ułatwia wsparcie dostawców i klientów, a także pozwala im pomagać samym sobie.
 • Funkcja pojedynczego logowania. Rozwiązanie upraszcza dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu. Wymaga jedynie jednej nazwy użytkownika i hasła, dzięki któremu mamy dostęp do wszystkich rozwiązań.

Użytkownicy chwalą system RamBase!

funkcjonalność RamBase

Podczas tegorocznej konferencji zaprezentowano nie tylko nowe funkcje RamBase. Poznaliśmy również nową historię klienta RamBase. Firma Seagarden korzystała z wielu rozproszonych systemów do zarządzania. Chciała to zmienić szukając systemu ERP u innych dostawców, jednak nie byli oni w stanie sprostać wymaganiom i oczekiwaniom firmy. Dopiero wdrożenie systemu RamBase pozwoliło firmie Seagarden usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa i zyskać rozwiązanie doskonale dopasowane do ich potrzeb.

W Polsce firmy również doceniają system. IT Vision realizuje wdrożenie RamBase u nowego klienta. Więcej informacji już wkrótce!

Nieustanny rozwój i doskonalenie systemu

System RamBase rozwija się i coraz lepiej dopasowuje do oczekiwań klientów. Nowe funkcje RamBase są cały czas wdrażane. Sami również dbamy o to, by był on przyjazny dla polskiego użytkownika. Widząc nowe zmiany i kierunki wyznaczane przez RamBase, cieszymy się, że możemy oferować rozwiązanie na polskim rynku.

  Otrzymaj wycenę
  Więcej
  Więcej