fbpx

Nowe rozwiązania i funkcje RamBase!

Słowa kluczowe:
cloudnowościprodukcjaRamBasesystem ERP
Opublikowano:

Rok 2020 przyniósł wiele zmian. Tegoroczna konferencja partnerów RamBase nie odbyła się jak zawsze w Norwegii, ale była internetowym spotkaniem. Jak większość konferencji w roku, w którym staliśmy się bardziej cyfrowi i zdygitalizowani niż kiedykolwiek.

Jednak rok 2020 przyniósł również dużo pozytywnych zmian i nowości. Wśród nich są niewątpliwie nowe rozwiązania i funkcje RamBase. Systemu ERP doskonale dopasowanego do firm produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Poznaj nowe rozwiązania i funkcje RamBase:

nowe rozwiązania i funkcje RamBase
 • Unowocześniony interface aplikacji mobilnej
 • Dostęp do zatwierdzania faktur poziomu z aplikacji mobilnej. Dzięki temu, możesz zarządzać fakturami „w drodze”, wystarczy dostęp do telefonu.
 • Nowa metoda kosztowa w sekcji finansowej. Metoda FIFO daje więcej opcji zarządzania międzynarodowym firmom.
 • Otwarty portal dostawcy i klienta. Każda firma korzystająca z RamBase może oferować dostęp do portalu dostawcy i klienta. Dając im dostęp do podstawowych opcji samoobsługowych systemu RamBase. Portal ułatwia wsparcie dostawców i klientów, a także pozwala im pomagać samym sobie.
 • Funkcja pojedynczego logowania. Rozwiązanie upraszcza dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu. Wymaga jedynie jednej nazwy użytkownika i hasła, dzięki któremu mamy dostęp do wszystkich rozwiązań.

Użytkownicy chwalą system RamBase!

nowe rozwiązania i funkcje RamBase

Podczas tegorocznej konferencji zaprezentowano nie tylko nowe funkcje RamBase. Poznaliśmy również nową historię klienta RamBase. Firma Seagarden korzystała z wielu rozproszonych systemów do zarządzania. Chciała to zmienić szukając systemu ERP u innych dostawców, jednak nie byli oni w stanie sprostać wymaganiom i oczekiwaniom firmy. Dopiero wdrożenie systemu RamBase pozwoliło firmie Seagarden usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa i zyskać rozwiązanie doskonale dopasowane do ich potrzeb.

W Polsce firmy również doceniają system. IT Vision realizuje wdrożenie RamBase u nowego klienta. Więcej informacji już wkrótce!

Nieustanny rozwój i doskonalenie systemu

System RamBase rozwija się i coraz lepiej dopasowuje do oczekiwań klientów. Nowe funkcje RamBase są cały czas wdrażane. Sami również dbamy o to, by był on przyjazny dla polskiego użytkownika. Widząc nowe zmiany i kierunki wyznaczane przez RamBase, cieszymy się, że możemy oferować rozwiązanie na polskim rynku.

  Otrzymaj wycenę
  Więcej
  Więcej