fbpx

Rozszerzona analityka, raportowanie i Business Intelligence

Słowa kluczowe:
Business CentralBusiness IntelligenceData Couragemicrosoftpartnerzysoftware
Opublikowano:

Dzięki współpracy z Data Courage możemy zaoferować naszym klientom rozszerzone funkcjonalności z zakresu raportowania, wizualizacji danych, analityki czy budżetowania.

Rozwiązanie na najwyższym poziomie

Rozszerzona analityka, raportowanie i Business Intelligence na najwyższym poziomie?  Dostęp do danych w szybki i prosty sposób? Dzięki współpracy IT Vision z Data Courage z grupy Jet Global jest to możliwe. 

Dzięki nawiązanej współpracy możemy zaoferować dodatkowe rozwiązania dla klientów Microsoftu opracowane przez Data Courage. Raportowanie, wizualizacja danych, analityka, budżetowanie to tylko niektóre obszary, które możesz usprawnić. 

Raportowanie

Dzięki specjalnie przygotowanemu modułowi do raportowania nie tylko uzyskasz dostęp do wszystkich potrzebnych danych. Rozwiązanie Data Courage pozwala na wizualizację danych w dowolnie wybrany przez Ciebie sposób. Moduł dostosowany jest również do zaawansowanych raportów biznesowych. Z Data Courage możesz zapomnieć o funkcji „kopiuj-wklej”. 

Raportowanie od Data Courage automatycznie pobiera dane z Excel’a i od razu pozwala na projektowanie raportów i korzystanie z nich. Co więcej instalacja trwa zaledwie jeden dzień! 

Wizualizacja danych 

Opiera się na Power BI od Microsoftu. Interface jest łatwy w instalacji i umożliwia użytkownikom szybsze planowanie i wykonywanie zadań. Rozwiązanie rozszerza możliwości systemów Microsoftu. Instalacja jest szybka dzięki czemu firmy od razu mają wgląd do swoich danych biznesowych i szybko mogą prowadzać własne wskaźniki KPI. Pozwala to na zwiększenie przewagi strategicznej.  

Rozszerzona analityka

Moduł analityki Data Courage pozwala zebrać wszystkie dane w jednym miejscu. Dzięki temu wszyscy pracownicy mają dostęp do danych i otrzymują możliwość przeprowadzania zaawansowanych analiz z dowolnego miejsca, bez konieczności posiadania wiedzy technicznej.  

Moduł analityki dostępny jest przez przeglądarkę internetową i oferuje szybkie i elastyczne pulpity i raporty w Excelu. Pozwala szybko przekształcać dane w przydatne informacje.  

Budżetowanie

Moduł budżetowania daje większą kontrolę nad procesem budżetowania i usprawnia go. Jest elastycznym i łatwym w użyciu rozwiązaniem do planowania finansowego.  

Moduł umożliwia dostosowanie struktur do metodyki budżetowania oraz pozwala oszczędzić czas i zasoby.  


Poznaj nasze systemy

    Masz pytania? Skontaktuj się z nami
    Więcej
    Więcej