fbpx

Lepsze niż ideał: Power BI z Jet Analytics dla Dynamics

Słowa kluczowe:
Business IntelligenceData CourageDynamicsraportowanie
Opublikowano:

Power BI zrewolucjonizował rynek przystępnych, wygodnych rozwiązań do wizualizacji danych. Ale co gdybyśmy ci powiedzieli, że istnieje sposób na ulepszenie nawet prawie idealnej usługi Power BI?

Często Power BI jest używany podczas tworzenia raportów i podejmowania decyzji, ale nasze doświadczenie pokazuje, że nie zawsze jest to najwygodniejsze rozwiązanie – i wiemy, jak zwiększyć wydajność codziennej rutyny.

Dostęp do danych

Czy często znajdujesz się w sytuacji, w której potrzebujesz danych z kilku źródeł, aby wizualizować duży obraz wydarzeń? Prawie każda firma korzysta z jednego lub nawet kilku CRM, a osobne dane są niejednokrotnie przechowywane w plikach Excel, dlatego łączenie wszystkich danych razem często staje się prawdziwym wyzwaniem.

Ponadto prawdopodobnie nie jesteś jedyną osobą, która musi uzyskać dostęp do tych danych i podejmuje decyzje na ich podstawie. Zapewnienie, że wszyscy w organizacji mają dostęp do tych samych numerów/danych, czasami staje się ogromnym problemem.

Istnieje jedno rozwiązanie dla wszystkich tych problemów – Jet Analytics.

Power BI dla Dynamics/ Jet Analytics

Po pierwsze, używając Jet Analytics w połączeniu z Power BI dla Dynamics, otrzymujesz skonsolidowane dane z różnych źródeł ściągane do jednej lokalizacji. To samo w sobie „oszczędza czas” dla każdego pracownika, który nie musi już zbierać danych, oszczędzając dzięki temu ogromne ilości czasu w całej organizacji. Pobieranie danych staje się znacznie łatwiejsze, gdy wszystko jest gromadzone w jednym miejscu.

Ponadto wszyscy w organizacji widzą te same dane, co zmniejsza prawdopodobieństwo błędu prawie do zera i pozwala wszystkim podejmować decyzje oparte na tych danych, mając pewność, że są poprawne. Jednocześnie Jet Analytics gwarantuje bezpieczeństwo danych, dając użytkownikom dostęp tylko do tych informacji, których potrzebują.

Power BI dla Dynamics/ Jet Analytics

Co zyskasz dzięki Jet Analytics? Power BI dla Dynamics

W rezultacie otrzymujesz piękne wizualizacje Power BI w połączeniu z funkcjonalnością, bezpieczeństwem i niezawodnością zapewnianą przez Jet Analytics. Klienci, którzy obecnie korzystają z tego rozwiązania, mówią:

„Teraz mam wszystko w jednym miejscu i nie marnuję czasu na sprawdzanie numerów i szukanie potrzebnych danych. Żałuję tylko, że nie miałem tego wcześniej ”.

„Wszystkie moje dane są zarządzane i kontrolowane, a ja mam narzędzie do wizualizacji, w którym lubię tworzyć wspaniałe raporty”.

To takie proste, nie czekaj dłużej – i wzmocnij swoje Power BI dzięki Jet Analytics.

Poznaj nasze systemy

    Masz pytania? Skontaktuj się z nami
    Więcej
    Więcej

    Kamil Karbowiak
    MD at Data Courage | Jet Global Distributor | Director at JR Services Europe