fbpx

Dataflex – nowość od Microsoftu dla aplikacji Teams

Słowa kluczowe:
dataflexDynamicsmicrosoftPowerAppteams
Opublikowano:

Microsoft ogłosił wydanie nowego rozwiązania jakim jest Microsoft Dataflex

Microsoft Dataflex to wbudowana platforma z prostym kodem dla aplikacji Teams. Oferuje wbudowany, bogaty magazyn danych i szeroki wachlarz ich typów. Ponadto oferuje nadzór danych korporacyjnych i szybkie wdrażanie rozwiązań za pomocą jednego kliknięcia.

Platforma umożliwia każdemu łatwe tworzenie i wdrażanie aplikacji oraz inteligentnych chatbotów. Wszystko w aplikacji Teams z wykorzystaniem Microsoft Power Apps i Microsoft Power Virtual Agent.

Microsoft Dataflex

Microsoft Dataflex jest oparty na usłudze Common Data Service. Common Data Service dodała ponad 1000 nowych funkcji. Wprowadziła także Microsoft Dynamics 365 i Power Apps. Od teraz funkcjonuje pod nową nazwą – Microsoft Dataflex Pro.

Microsoft Teams i Power Platform umożliwiają użytkownikom łatwe tworzenie aplikacji i botów bezpośrednio w usłudze Teams. Dzięki temu możliwe jest szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby biznesowe i tworzenie niestandardowych rozwiązań. Dzięki dodaniu Microsoft Dataflex użytkownicy Teams mają teraz kluczowe dane biznesowe w zasięgu ręki, aby tworzyć nowe aplikacje, które rozwiązują rzeczywiste problemy biznesowe. Co ważne, wszystko to bez opuszczania aplikacji Teams.

Połączenie Microsoft Teams i Microsoft Dataflex to:

  • Zintegrowane środowisko dla niestandardowych aplikacji w usłudze Teams
  • Szybkie tworzenie i wdrażanie aplikacji i botów w aplikacji Teams
  • Łatwe udostępnianie i administrowanie niestandardowymi rozwiązaniami za pośrednictwem aplikacji Teams

    Umów się na bezpłatną prezentację systemu
    Więcej
    Więcej